Skocz do zawartości

Narodowe Centrum Sportów Motorowych


Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już w 2017!

 

]Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz podkreślił, że za wcześnie jest dziś mówić o kosztach budowy Narodowego Centrum Sportów Motorowych oraz o tym, kto je wybuduje.

 

Czyli pierdu pierdu pierdu pierdu pierdu :)

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne inwestycje, które mają szansę powstać i działać, to inwestycje prywatne. Dopóki jednak prawo będzie takie, że przedsiębiorca dostaje karę za prowadzenie biznesu (w postaci horrendalnych podatków i rzucania kłód pod nogi celem wysępienia łapówek), gówno będzie w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo brawo! Pomysł powstał w 2009 roku, a już w 2013 są na etapie zaczynania przygotowywania koncepcji.

W tym tempie, w 2021 będzie wytypowana lokalizacja, już w 2028 zatwierdzony będzie projekt, zanim się obejrzymy - w 2031 ekolodzy odpuszczą i pstryk: w 2039 prezydent miasta Gdańsk - wmuruje kamień węgielny. Potem to już bułka z masłem, możliwe tylko drobne poślizgi, potem niewielkie poprawki (jak po pierwszej zimie, jeszcze przed inauguracją obiektu) pojawią się dziury i pęknięcia nawierzchni.

Uroczyste przecięcie wstęgi za pasem: 2044. :blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyste przecięcie wstęgi za pasem: 2044. :blink:

Data zbiegnie się z wprowadzeniem całkowitego zakazu stosowania pojazdów z silnikami spalinowymi, bo lobby producentów samochodów i motocykli elektrycznych przeforsuje nakaz używania takiego napędu. Oczywiście dla naszego dobra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data zbiegnie się z wprowadzeniem całkowitego zakazu stosowania pojazdów z silnikami spalinowymi, bo lobby producentów samochodów i motocykli elektrycznych przeforsuje nakaz używania takiego napędu.

 

Oj Sherman, nie bądź takim pesymistą :banghead: . Ja czekam w napięciu...tylko nie wiem, czy uda mi się je utrzymać :blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a dzisiaj Maciej zmienił barwy klubowe :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...