Skocz do zawartości

Zagadka. Kto ma pierwszeństwo


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok 150 tys rocznie po naszym kochanym kraju od 91 roku i część odpowiadających spotkałem widać. Cieszę się że nigdy nie ufam. Masakra.Święty nie jestem i jakieś wjazdy w kufer /przemęczenie/ czy parkowanie w rowie po wyprzedzaniu , bo gość tirem mijał rowerzystę którego ja nie widziałem przed nim.Najciekawsze jest to że przepisy czasem się zmieniają a ludzie dalej po staremu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd D bo to oczywisite że jak działa sygnalizacja znaki nie obowiązują więc nawet jak przed D bedzie znak stop i tak jedzie pierwszy jak ma zielone :) ja bym tak jechał :)

 

Tak ale jak już zostało powiedziane nie było tak zawsze... Ledwie 14 lat temu pierwszeństwo miał B :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak już zostało powiedziane nie było tak zawsze... Ledwie 14 lat temu pierwszeństwo miał B :D

Nie miał.

Mam prawo jazdy 19 lat i nic się przez ten czas nie zmieniło...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten dziadek na filmiku (od 1:50) mówi, że do 1 stycznia 1998 pierwszeństwo miałby B. bo kiedyś schodziło się piętrami (sygnalizacja -> znaki -> zasady ogólne). A teraz jak jesteśmy na tym samym piętrze (zielone światło dla B jak i D), to stosujemy zasady ogólne.

 

To prawda, że tak było przed 1998?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszeństwo ma B. Jest na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ma zielone światło. D ma "ustąp pierwszeństwa", więc B nie musi stosować się do reguły prawej ręki. Spójrzcie na znaki określające pierwszeństwo przejazdu. To tyle z teorii. W praktyce to D by szybko śmignął przed B i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszeństwo ma B. Jest na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ma zielone światło. D ma "ustąp pierwszeństwa", więc B nie musi stosować się do reguły prawej ręki. Spójrzcie na znaki określające pierwszeństwo przejazdu. To tyle z teorii. W praktyce to D by szybko śmignął przed B i tyle :D

:banghead:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszeństwo ma B. Jest na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ma zielone światło. D ma "ustąp pierwszeństwa", więc B nie musi stosować się do reguły prawej ręki. Spójrzcie na znaki określające pierwszeństwo przejazdu. To tyle z teorii. W praktyce to D by szybko śmignął przed B i tyle :D

Jakiej prawej ręki? Gdzie?

Pojazdy nadjechały z przeciwka!

Następna ofiara reformy edukacyjnej...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pierwszeństwo ma B. Jest na drodze z pierwszeństwem przejazdu, ma zielone światło. D ma "ustąp pierwszeństwa", więc B nie musi stosować się do reguły prawej ręki. Spójrzcie na znaki określające pierwszeństwo przejazdu. To tyle z teorii. W praktyce to D by szybko śmignął przed B i tyle :D

 

 

Prowokacja ? :banghead:

Jestem w stanie zrozumieć że ktoś błądzi.

Nie pojmuję natomiast jak po sześciu stronach dyskusji, wyłożeniu kawy na ławę, ktoś nie jest w stanie zrozumieć ...

Tak szerzej. Świadczy to o tym że człowiek nie jest istotą racjonalną. Nie posługuje się umysłem tylko wyuczonymi odruchami. Raz wyuczone, nawet błędnie, pozostają na zawsze. Stąd bierze się wiara w sekty i ... dalej to już nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Prowokacja ? :banghead:

Jestem w stanie zrozumieć że ktoś błądzi.

Nie pojmuję natomiast jak po sześciu stronach dyskusji, wyłożeniu kawy na ławę, ktoś nie jest w stanie zrozumieć ...

Tak szerzej. Świadczy to o tym że człowiek nie jest istotą racjonalną. Nie posługuje się umysłem tylko wyuczonymi odruchami. Raz wyuczone, nawet błędnie, pozostają na zawsze. Stąd bierze się wiara w sekty i ... dalej to już nie ten dział.

Panowie, Wasz poziom wiedzy, na temat PRD, jest wrecz zenijacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej prawej ręki? Gdzie?

Pojazdy nadjechały z przeciwka!

Następna ofiara reformy edukacyjnej...

 

Na kursach uczą obecnie w ten sposób, że w takiej sytuacji pojazd B przy skręcie, ma pojazd D po prawej stronie (tak jakby się obrócić o 90 stopni), dlatego musi go przepuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...