Skocz do zawartości

EXC 300 vs KX 250


Rekomendowane odpowiedzi

będzie wyglądał jak enduro przy crossie, jak jeździsz w terenie to tylko exc, nieporównywalnie mocny dól do kx

Widze kolego że masz EXC-ka

nie jeździłem jeszcze takim powiedz mi czy będzie duża różnica w oddawaniu mocy w porównaniu z LC4 620SC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem czym sie autor kieruje, ale do takiego latania jakie uskutecznia 90% z nas mozna brać crossa, akurat znam te okolice autora i calkiem fajne tereny tam są, Roztocze itd, coś jak u nas, a u nas latają na wszelkich crossach 2t, 4t i sobie chwalą, choć miejscami lepsze jest typowe enduro, ale ceny i ilosc na rynku exc300 są nieprzyjemne więc spokojnie mozna brać kxy, crki itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze my oboje mamy slabosc do mocnych 2t :D Ale poki co do tego co planuje zrobic czyli SM nadaje sie bardziej 4t :D Trzeba roznych rzeczy probowac. Kiedys to i traiala sproboje. A co do tego GG to trzeba sprzedac jakis samochod albo na jakis bankomat skoczyc to bedzie szmal na niego :D Ewentualnie kredens ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolego że masz EXC-ka

nie jeździłem jeszcze takim powiedz mi czy będzie duża różnica w oddawaniu mocy w porównaniu z LC4 620SC ??

no przesiadłem sie z takiego na 300. moc jest ta sama, tylko że 300 to rowerek przy lc4 i lc4 przy 300 to osiołek. jak dla mnie 300EXC to idealny motocykl w teren, jedynie spalanie :ohmy: w sobote poszło 7,5 litra w dwie godziny zegarowe, a były w tym postoje. chłopakom poszło 3-4 litra.

 

jeszcze większa róznica jest między EXC a SX przejechałem się ostatnio na 250SX, 300EXC przy nim nie jedzie, Sxem nie da się jeździć w terenie to jakiś nienormalny motór, mial tam jakąs tuningowa membrane, ale nie sądze że to coś daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przesiadłem sie z takiego na 300. moc jest ta sama, tylko że 300 to rowerek przy lc4 i lc4 przy 300 to osiołek. jak dla mnie 300EXC to idealny motocykl w teren, jedynie spalanie :ohmy: w sobote poszło 7,5 litra w dwie godziny zegarowe, a były w tym postoje. chłopakom poszło 3-4 litra.

 

jeszcze większa róznica jest między EXC a SX przejechałem się ostatnio na 250SX, 300EXC przy nim nie jedzie, Sxem nie da się jeździć w terenie to jakiś nienormalny motór, mial tam jakąs tuningowa membrane, ale nie sądze że to coś daje.

Da się jeździć da, tylko wymaga to większych umiejętności i sporo więcej uwagi. Ja całe życie jeżdżę crossówkami 2T w terenie i nie jest najgorzej. Co do membrany to ona też swoją robote robi. Ostatnie moto jakie miałem do YZ250 z membraną V-Force i kompletnym tuningowym wydechem. Praktycznie na każdym biegu przód dzwigał się do nieba . Czytając opinię o EXC 300 dochodzę do wniosku że to najłagodniejszy sprzęt w swojej klasie. Miałem wcześniej Gasa EC300 na pełnym FMF i V-Force to chodził bardzo podobnie do YZ, jedynie miał lekko mocniejszy dół, ale charakterystyka jak w crossówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej Gasa EC300 na pełnym FMF i V-Force to chodził bardzo podobnie do YZ, jedynie miał lekko mocniejszy dół, ale charakterystyka jak w crossówce.

 

czyli 0-1 czy ? zastanawiam sie nad YZ 250 jak to jedzie z dołu w porównaniu z seryjnym EXC 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...