Skocz do zawartości

WSBK 2012


dwapro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wasze pieniądze, że was to tak boli? :banghead:

 

Pochwalcie się swoimi zajebistymi czasami, nie uważacie, że jeżdżąc na torze przeszkadzacie szybszym i zabieracie im czas jazdy? Może ze swoimi umiejętnościami nie powinniście mieć wstępu na tor, dajcie się rozwijać młodszym, zdolniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel napisz mi ile Paweł zdobył punktów w tamtym sezonie, napisz mi jaką pozycję na testach w Imoli zajął Pasek(przeanalizuj sobie jego postępy w ostatnich latach) kompletny nowicjusz w tej klasie (różnica jest duża w motocyklach na których jeździ na co dzień).

Chodzi mi tylko o jedno, że jeśli pojawia się jakaś szansa na zaistnienie w tej branży (sami wiemy że jest ich bardzo mało jesteśmy biednym krajem itp.) to trzeba stawiać na młodość i talent, a Paweł byłby świetnym mentorem i przekazywał doświadczenie które zdobył przez wiele lat młodemu.

Takie jest moje zdanie, sam mam 34 lata i czekam już 20 lat na jakiś nasz talent w tym świecie motocyklowym.

PS. Nie wiem dla czego się denerwujecie ale chyba nikt na tym forum nie napisał że Paweł jest cieniasem.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie wiem dla czego się denerwujecie ale chyba nikt na tym forum nie napisał że Paweł jest cieniasem.

pośrednio

R. Michalczewski kiedyś podsumował Szkopka, że jak na czas i pieniądze jakimi dysponuje to jest cienias.

Ja nie twierdzę, że nie wolałbym Paska zamiast Szkopka, twierdzę, że na dzień dzisiejszy to nasz najlepszy zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze pieniądze, że was to tak boli? :banghead:

 

Pochwalcie się swoimi zajebistymi czasami, nie uważacie, że jeżdżąc na torze przeszkadzacie szybszym i zabieracie im czas jazdy? Może ze swoimi umiejętnościami nie powinniście mieć wstępu na tor, dajcie się rozwijać młodszym, zdolniejszym.

 

Hola hola - dopóki każdy z nas płaci sam za siebie to robi to co chce i kiedy chce. I tu jest różnica.

 

Ja powiem tylko tyle, że kiedyś sam Szkopek (chyba podczas jednej z relacji MotoGP) mówił, że problemem naszych polskich zawodników jest to, że nie umieją jeździć "koło w koło", "łokieć w łokieć". Czyli się boją. To ja Was sorry - czy wyścigi nie polegają na tym właśnie? Można kręcić zajebiste czasy na treningach, ale jak się nie umie walczyć, to się nigdy nie wygra wyścigu. A czy mistrzem jest ten, kto wygrywa, czy ten kto kręci lepsze czasy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Szkopek dostaje pieniądze od Bogdanki to w czym problem, przecież celem sponsora nie musi zaraz być koniecznie mistrzostwo świata. On jeździ a sponsor mu płaci. My jeździmy bo też ktoś nam zapłacił za naszą pracę. Tak prawdę mówiąc to kopalni reklama wyścigami nie jest wcale potrzebna, więc działają raczej filantropijnie, lubią Szkopka to mu płacą, ich pieniądze, ich sprawa, nic nam do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokójmy emocje :) Żeby mieć zawodników, którzy mają potencjał, trzeba ich szkolić od wieku dziecięcego, co już dawno niektóre kraje zrozumiały. Alternatywą jest położenie "lachy" na rodzime realia i zrobienie tego, co 15 lat temu zrobił ojciec Kubicy - wierzył w talent syna i stanął na głowie, żeby się nie zmarnował w Polsce. Niestety obawiam się, że podniesienie wieku na kat. A prawa jazdy będzie tylko gwoździem do trumny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...