Skocz do zawartości

SUZUKI GSX 1100G- wasze opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Jest b. długi i ciężki, ma kardana i chopperowe pochylenie widelca. Jazda wymaga przyzwyczajenia.

Przy agresywnej jeździe podobno sporo pali, świetny moment obrotowy.

Świetny do jazdy w 2 osoby, mega stabilny(chociaż przód mięciutki, a tył często nie ma już tłumienia).

Stary olejak jeżeli nie był meczony przez idiote wytrzyma bardzo dużo (a w tym leniwym turystyku zapewne nie był).

Gorzej ze skrzynią i sprzęgłem, trzeba dokladnie sprawdzić.

Troche się kiedyś rozglądałem ze tym sprzętem i zazwyczaj jak ktoś go kupił to jeździł nim wiele lat, nie spotkałem się żeby ktoś po sezonie czy 2 sprzedawał.

 

Ogólnie to mam wrażenie że to był naked robiony na amerykański rynek, zalać pod korek i 250 km jazdy autostrada, ale nie za szybko, potem znowu tankowanie i znowu jazda i tak w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Suzuki nie będziesz miał charakterystycznego dla XJtki brzęczenia przednich owiewek ;)

 

Co do jazdy - zapewne dynamiczniejsza jest XJ. Owiewki też ma lepiej chroniące przed wiatrem. Ale moim skromnym zdaniem motocykle bardzo podobne w prowadzeniu z lekką przewagą XJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

zakupiłem grzechotnika pod koniec czerwca i jestem bardzo zadowolony. przy spokojnej jeździe można zejśc na poziom 5L/100, zrobiłem nim do tej pory około 1400km i mam tylko zastrzeżenie do zabieraka w tylnim kole, bo frez jest już marny. Jest to mój pierwszy tak duży motocykl,więc nie mam porównania,ale według mnie świetnie się prowadzi, jedynie cofnie może sprawić trochę problemu. Mam ok 178cm wzrostu i niecałem 80 kg więc się trochę przypoce przy manewrach. ogólnie trzeba starać się go ustawiać pod wyjazd;) jest jakiś osobny temat o nim?? bo miałbym parę pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Odgrzeję kotleta. Po sześciu latach wrócił do nas gsx1100g. Informacyjnie-podaż części paradoksalnie jest teraz znacznie lepsza, niż było to wcześniej. Interesuję się tym, bo moto idzie do kompletnej odbudowy i może komuś ułatwię decyzję o zakupie. Sprzęt nietuzinkowy, sprawny  do kupienia teraz za bardzo przyzwoite pieniądze, przeznaczony raczej dla tych, którzy lubią i potrafią majsterkować i mają doświadczenie, bo bardzo wymagający, jeśli chodzi o technikę jazdy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...