Skocz do zawartości

Moje wrażenia z jazdy po torze.


MatMax78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie denerwuje, ale smutno mi że z roku na rok wszystko trudniej mi przychodzi.

Zobaczymy jak w tym roku na torze będę sobie radził, mimo że schudłem to kondycję mam bardzo słabą.

 

Yuby - dobrze będzie! Z wiekiem przybywa doświadczenia, a kondycja rzecz nabyta :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pracowałem z rajdowcami samochodowymi i zawieszeniami proflex.

I opowiem historię: wyjeżdzał pan na próbę, wracał, mówił co jest nie tak, po czym NIC nie przestawialiśmy i jechał znowu i wracał megazowolony bo już jest idealnie:), uznane nazwisko, co mam o tym sądzić?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pracowałem z rajdowcami samochodowymi i zawieszeniami proflex.

I opowiem historię: wyjeżdzał pan na próbę, wracał, mówił co jest nie tak, po czym NIC nie przestawialiśmy i jechał znowu i wracał megazowolony bo już jest idealnie:), uznane nazwisko, co mam o tym sądzić?

 

No jest ewidentna autosugestia. Ale mi żadne wielkie nazwisko zawieszeń nie ustawiało. Fachowiec, ale bez przesady - nie jest to gość pracujący z Rossi'm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuje, ale smutno mi że z roku na rok wszystko trudniej mi przychodzi.

Zobaczymy jak w tym roku na torze będę sobie radził, mimo że schudłem to kondycję mam bardzo słabą.

I tak zawsze razem jeździmy a wtedy jesteśmy jak Rossi i Stoner:):):)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ciśnienie - ja dziś nabiłem obydwie gumy na 38 PSI, a przez okres zimowy miałem niższe, około 30 PSI. Jakie Waszym zdaniem powinno być? Na wahaczu mam etykietkę z informacją, że powinno być 38 przód i tył. Ale to chyba dużo. Opony to jednoskładnikowe Michały pilot pałer.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ciśnienie - ja dziś nabiłem obydwie gumy na 38 PSI, a przez okres zimowy miałem niższe, około 30 PSI. Jakie Waszym zdaniem powinno być? Na wahaczu mam etykietkę z informacją, że powinno być 38 przód i tył. Ale to chyba dużo. Opony to jednoskładnikowe Michały pilot pałer.

ja latam na 30psi cieplo , ulica tor , kazdym motocyklem

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że ciśnienie zależy od zaleceń producenta opon.

Tak samo różne opony różnie się zachowują przy nieprawidłowo ustawionym ciśnieniu.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja się nie denerwuje, ale smutno mi że z roku na rok wszystko trudniej mi przychodzi.

Zobaczymy jak w tym roku na torze będę sobie radził, mimo że schudłem to kondycję mam bardzo słabą.

Wtrące się, nie wiem skąd nabrałeś takiego przekonania, że z wiekiem traci się wytrzymałość i tak dalej. Jest zupełnie odwrotnie. Np biegacze średnio i długodystansowi najlepsze wyniki mają ok 30-40 lat. Co wiecej, szybciej się regenerują po dłuższych biegach niż osoby w moim wieku.

Mocna redukcja wagi w krótkim czasie zawsze skutkuje słabsza kondycją. Proponuje biegać, pływać, jezdzić na rowerze i dużo jeść, byle zdrowo.

 

np to jest ciekawa postać : http://maratony24.pl/artykul,Antoni_Cichonczuk:_Mistrz_-_rocznik_1949,145.html

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde sadzisz, ze organizm Yuby'ego (z calym szacunkiem) zachowuje sie podobnie jak organiznm "biegacza średnio i długodystansowego", który cale zycie trenuje, pewnie trzyma jakas diete i stosuje sie do porad specjalistow? hooly crap :biggrin: Mi po paru wizytach w Radomiu lepiej jezdzi sie po drogach bo mam wrazenie, ze lepiej panuje nad moto. Mam nadzieje, ze przynajmniej raz w tym sezonie uda sie skoczyc na Poznan, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...