Skocz do zawartości

No i jest gleba


Gość robert73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert73

Dzis jak co dzien rano w drodze do pracy od roku trasa ta sama i co gleba. Na zakrecie pojawilo sie troszke lodu nawet nie wiem w jaki sposob sie tu znalazl, droga wyglada na czysto i wczoraj tez tak bylo. Nic moto sie polozylo a ja razem z nim, dobrze ze nie jechalo nic z przeciwka. Szlif na druga strone i perkowanie na barierce ochronnej. Moto to skrzywione lagi i cala prawa strona calkiem przetarta. Ja natomiast doslownie NIC tylko ciuchy poszly sie .... Tyle. Powiem tylko tyle ze zdradzila mnie rutyna i wina tylko wylacznie moja.

Wiec uwazajcie na siebie zwlaszcza teraz w tych warunkach bo jak widac nic nie da sie przewidziec.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie"czarny lód"o identycznym kolorze jak asfalt ulicy ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnego szlifa zaliczyłeś, skoro lagi pogięte.

Cóż...masz świadomość tego, że rutyna uśpiła Twoją czujność. Ważne, że Tobie nic się nie stało, a to potraktuj jako lekcję na przyszłość, bo i na znanej sobie od lat drodze może nas zaskoczyć coś nieprzewidzianego.

Pozdrawiam i szybkiego powrotu na 2oo życzę :)

Edytowane przez marzka

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam Was pogoda podobno nie oszczędza w Italii. Będziesz miał teraz chwilę, co by w ciepłym łóżku literaturę motocyklową poczytać ;). Pal gumę, nie duszę! :icon_mrgreen:

Ładnego szlifa zaliczyłeś, skoro lagi pogięte.

To nie od szlifa, tylko od barierek :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jezdzi o tej porze motorem... :banghead: Przede wszystkim szkoda takiego motoru... :bigrazz:

A co,silnik mu wyrwało?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasnie szkoda silnika na odpalanie w takie chlodne dni, a szlif jest normalką o takiej porze. Asfalt jest pozornie suchy i opony są pozornie rozgrzane.

A rozumiem, że doczytałeś gdzie mieszka założyciel tematu?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pośmigała po Italii nawet w taką pogodę, tyle, że bez rutyny:D

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie od szlifa, tylko od barierek :)

Zwróciłam na to uwagę już wcześniej misiaczku :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Szkoda nie szkoda. Na moto dojezdzam codziennie do pracy z Monterchi gdzie mieszkam do Florecji gdzie pracujemy przy remoncie podziemi katedry. Taniej mnie to kosztuje niz pobyt w hotelu no i przedewszystkim widze sie codziennie z synem.

Co do gleby to doslownie metr kwadratowy byl tak cienkiej warstwy ze trzeba sie dobrze przyjrzec zeby ten lud zobaczyc i nic nie moglem poradzic bo poprostu przod uciekl calkiem na zewnatrz i nawet nogi nie mialem czasu wyprostowac. I moto pociagnelo mnie za soba bo prawa lapa zostala w mufce.

Otyle dobrze ze bylo bardzo wolno i jak by nie barierka to bylby to zwykly szlif.

A od jutra musze sie wpakowac do puszki i tracic dwa razy wiecej czasu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...