Skocz do zawartości

Kupiłem nowa maszyne - SUZUKI GSXR 1000 K2


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie pochwalic ze wkońcu kupiłem nowa maszyne - Suzuki GSxr 1000 K2 z 2002 roku - jednak radosć z nowego moto popsuła mi wiadomośc o smierci mojego kumpla - poprzedniego własciciela R6 na której do niedawna jeżdziłem - niestety motocykle to niebezpieczne hobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi z powodu kumpla... współczucie... szczerze- wiem jak to jest:(

 

A co do moto to serdeczne gratulacje- jak znajdziesz wolną chwilke i troche sie pozbierasz napisz coś więcej o twoim nowym sprzeciku i zapodaj jakieś fotki.

Ja jestem szczególnie zainteresowany bo zakup takiego GSXRa(K1 lub K2) też mocno rozważam i jestem ciekaw jak tobie sie na nim śmiga(znam już kilka opinii ale zawsze mam jakieś porównanie)...

heh, teraz to napewno przez jakiś czas nie będziesz narzekał na niedobór mocy tak jak w R6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wkrótce zapodac fotki i troche informacji na temat jazdy na tym sprzecie - musze go tylko doprowadzic do porzadku bo sprowadziłem go z Niemiec po małym szlifie - jednak wydaje mi sie ze to bedzie to czego szukałem - moc 160 KM gabaryty w sam raz nie za maly i nie za duzy no i ma juz w standardzie zamontowany amorek skrętu .

 

A co do kumpla to pewnie pare osób miało go okazje poznac na otwarciu w Poznaniu - był na Aprilce RSV 1000 mile - nie wiem doklanie co sie stało telefon odebrała jego dziewczyna i powiedziala ze mial wypadek na motocyklu i nie zyje - tak mnie to przeraziło ze nawet zastanawialem sie nad rezygnacją z motocykli

 

PS Mam na oku jeszcze R1 z 2004 roku - juz ten najnowszy model z wydechem pod siedzeniem i kto wie moze okarze sie ze niedługo zamienie GSXR na R1 :buttrock:

 

PS Pan Starszy równiez kupił GSXR ale nowszy model K3 z 2003 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...