Skocz do zawartości

no i połamałam paznokcie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam się chociaż już się witałam ,ale jeszcze wypada więc witam ponownie Was:).

Córeczka śpi ,facet na zakupach a ja mam ochotę na piwo w za tłumionym ,zadymionym pubie ,w tle Guns & Roses ...

A się rozmarzyłam :)Więc sobie pomyślałam że tutaj na piszę :)

 

No i wyprowadziłam z garażu CB 1300,wielka krowa,ciężka i ja też duża ,wysoka,mięśnie też jako takie ,bo córkę dzwigam,

ale przeraża mnie ta honda ,fakt prawko jest ,(bez doświadczenia moje poczynania drogowe )i tak sobie myśle że jednak nie dam rady .

Wprowadziłam do garażu ją znowu ,i stwierdziłam że może na początek kupić sobie malutki motorek prawie jak skuterek ,potem jak troszkę po ćwiczę i poczuję temat ,to zaopatrzę się w większą moc

niestety nie ma mam już osoby która by mi coś doradziła ,więć liczę na Wasze rady.Ale 1300 nie sprzedam bo to pamiątka ,więc fundusze bardzo ograniczone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli połamałaś paznokcie i z tego powodu zakładasz temat, to może Ty się zastanów nad tą "motocyklową przygodą" :icon_mrgreen:

 

 

Tak poważnie, to o co tu pytać?! Jesteś przerażona motocyklem, który masz, to zapodaj sobie taki, jaki będzie Ci odpowiadał pod względem masy, wielkości, mocy... do wszystkiego trzeba z głową podchodzić i pokorą, i nie po to tylko, aby się innym pokazać. To ma być frajda, a nie męczarnia.

 

 

Edyt: Jeśli nie zrezygnujesz, to przygotuj się na częste łamanie, ale prościej będzie z krótkimi np. przy smarowaniu łańcucha :]

W ogóle to tipsy są jeszcze trendy czy tam dżezi?

Edytowane przez marzka

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku,ja myślę że to kwestia za małych rękawic motocyklowych.

P.S

ZAdymiony Pub?Przecież jest zakaz palenia w miejscach publicznych :icon_evil:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam się chociaż już się witałam ,ale jeszcze wypada więc witam ponownie Was:).

Córeczka śpi ,facet na zakupach a ja mam ochotę na piwo w za tłumionym ,zadymionym pubie ,w tle Guns & Roses ...

A się rozmarzyłam :)Więc sobie pomyślałam że tutaj na piszę :)

 

No i wyprowadziłam z garażu CB 1300,wielka krowa,ciężka i ja też duża ,wysoka,mięśnie też jako takie ,bo córkę dzwigam,

ale przeraża mnie ta honda ,fakt prawko jest ,(bez doświadczenia moje poczynania drogowe )i tak sobie myśle że jednak nie dam rady .

Wprowadziłam do garażu ją znowu ,i stwierdziłam że może na początek kupić sobie malutki motorek prawie jak skuterek ,potem jak troszkę po ćwiczę i poczuję temat ,to zaopatrzę się w większą moc

niestety nie ma mam już osoby która by mi coś doradziła ,więć liczę na Wasze rady.Ale 1300 nie sprzedam bo to pamiątka ,więc fundusze bardzo ograniczone .

 

Koleżanka romantyczka jak widzę :icon_twisted: zadymiony pub.. Guns'i hmm klimat szczęśliwych lat 90. jeszcze Skid Row czy White snake...Uważam że masz rację co do wjeżdzania sie przez lżejsze moto, spróbuj mniejszej CB albo np. Bandita czy wspomnianego już GS'a 500

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszku,ja myślę że to kwestia za małych rękawic motocyklowych.

P.S

ZAdymiony Pub?Przecież jest zakaz palenia w miejscach publicznych :icon_evil:

Jak jest podział i warunki to można - część zadymiona i niezadymiona,choć nie palę to zawsze pakuje sie w dym bo nie wyobrazam sobie pubu bez siekiery w powietrzu. To nienaturalne :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...