Skocz do zawartości

kupno używanego supermoto


Rekomendowane odpowiedzi

raczej myślałem o jeździe po ulicy , ale jak już jesteśmy przy tym to jakieś sporadyczne wygłupy nie są wskazane ?

Wskazane są wszystkie, ale jazda na tylnym czy przednim kole nie będzie przyjemnością, przerzucanie z zakrętu w zakręt też nie, o slajdach już nie mówie. Ogółem moto do spokojnej jazdy się nadaje.

 

a widzielicie tego husa:

http://allegro.pl/hu...2266741525.html

mnie nie kręci SuMo ale w enduro bym go przetestował, tyle ze żal takim piknym po kamorach, ale to musi dziabać

Oj ja byś się przejechał takim SM po krętych uliczkach to byś polubił jazdę Supermoto :biggrin: Wierz mi, bo testowałem takie cacko 2 lata temu :biggrin: A w teren to chyba za mocne, choć z mocą lubie walczyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos tu husa 650 proponuje to szkoda mi tego kierowce :D Bo to strasznie dziekie sm :) Chcialem je kupic ale nic w poblizu nie bylo i padlo na mniejszego brata. Tyle ze a2 ma jakies ograniczenia pojemnosciowe? Husa 400 tez da rade. A jak ma byc mniejszde to sa tez inne sprzety. Zalezy czy to ma tylko jezdzic po aswalcie czy ma byc szalenstwo jak na sm przystalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmocniejsze czym latalem to chyba crf450 po chipie na wydechu akrapovica w enduro 65KM9potwierdzone) a ten hus rzekomo 75KM przy niewiele wiekszej masie, jeszcze bezoringa wsadzili zeby stracic jak najmniej, niejednego plastika by zaskoczył

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmocniejsze czym latalem to chyba crf450 po chipie na wydechu akrapovica w enduro 65KM9potwierdzone) a ten hus rzekomo 75KM przy niewiele wiekszej masie, jeszcze bezoringa wsadzili zeby stracic jak najmniej, niejednego plastika by zaskoczył

Znajomy jak miał to po swoich krętych drogach wszystkie Supersporty zostawały daleeko w tyle, chłopaki nie mieli odwagi dotrzymywać mu tempa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heniek,zrozum ze SM to PURE FUN w miescie,a Ty mowisz o obwodnicy.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jeździłem, miasto to też obwodnica, chodzi mi o szybsze kilku pasmowe odcinki gdzie byle samochodzik bierze SM na prędkość i trzeba mieć tego świadomość, żeby później nie było rozczarowania.

Przecież nie wolno jeździć 180 po obwodnicy :icon_mrgreen:

PS: Pozatym jak ktoś chce się ścigać z puszkami po obwodnicy, to proponuje kupić R1, a rozczarować może się ten, kto nie wie jak jeździ się SM.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyszło szydło z worka... przepisy Panowie, przepisy :P

 

SM przecież nie kupuję się, żeby jeździć po obwodnicach i ścigania z puszkami(przy większych prędkościach :) ). Wydaję mi się, że tylko i wyłącznie do zabawy - ogólnie komu w głowie taka jazda po drogach szybkiego ruchu.

Edytowane przez Ziuutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...