Skocz do zawartości

Zmiana ogona / zadupka R1 RN01 na RN04


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, chcę przerobić zadupek, głównie ze względu na tą paskudną lampę z tyłu. Zamontował bym tam lampę z nowszego modelu ale teraz na ile to wypełnienie z nowszego modelu będzie pasować do stelaża ogona? Jest to wykonalne w ogóle bez przeróbki stelaża?

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nie lepiej założyć taką lampę:

 

http://allegro.pl/yamaha-r1-02-03-tylna-lampa-led-zintegrowana-i2035184602.html

 

Widziałem takie z kierunkami - nawet sam w swojej mam taką - i super wygląda i się prezentuje.

 

Do tego założyłem wydech pod zadupek i tez spoko - tylko ze wydech od CBR 1000 RR.

 

Jeśli chcesz mogę przesłać zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lampy takie sam, jak były kiedyś w mojej R6. Posiadam lampe podobną do tego z postu wyżej, jednak w moim przypadku był zadupek przerabiany + wygładzenie nadkola wraz z przeróbką. Pokaz jaki masz tył, może u Ciebie pójdzie zrobić to samo co w moim było robione.

Yamaha R6 - aktualny stan przeróbek mojego motocykla - ZAPRASZAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lampy takie sam, jak były kiedyś w mojej R6. Posiadam lampe podobną do tego z postu wyżej, jednak w moim przypadku był zadupek przerabiany + wygładzenie nadkola wraz z przeróbką. Pokaz jaki masz tył, może u Ciebie pójdzie zrobić to samo co w moim było robione.

 

d_1529.jpg

 

Coś w tym stylu.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Podłączę się do tego tematu bo mam podobny dylemat z zadupkiem.

W mojej R1 mam zmieniony na troszkę inny niż fabryczny i widać tylko dwie okrągłe lampki, ale nie zadowala mnie to. Też chcę odchudić troszkę tył.

Robił już ktoś taki "przeszczep" w swojej maszynie?

 

U mnie to teraz wyglada tak: yamahar1n.th.jpg

yamahar1ty.th.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ja malowales? :D chcialem moja rn04 pomalowac czarny mat i zlote fele oraz sety:P

Oryginalnie była biało-niebieska ze złotymi felgami. Wypolerowałem ranty a lakier położył mój kumpel w Londynie (mieszkałem tam kilka lat).

Rama była matowa, ale z biegiem czasu zaczyna nabierać połysku. Sety i inne duperelki (Harris) założył poprzedni właściciel.

Wspominał mi coś o Blueprint engine i niby wyższej mocy tego silnika.... nie mierzyłem nigdy ile ma KM, mi wystarcza ;)

 

 

Fotka zrobiona kilka tygodni po lakierowaniu: dsc01998t.th.jpg

 

 

Wracając do tematu zadupka, szukam i nie jest łatwo coś znaleźć konkretnego.

Pewnie trzeba będzię ciąć ramę i zrobić to po swojemu, czyli inny tył z RN09 i może zrobię sobie przy okzaji naked bike`a ;)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Slawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chłopaki mam podobny pomysł, ale chciałbym to zrobić jeszcze radykalniej. Udało mi się, zakupić zadupek z R7 , z czego nie ukrywam jestem bardzo zadowolony i chciałbym go zamontować do RN01. Oczywiście nie obejdzie się bez cięcia stelaża i robienia nowego. Chciałbym jednak zrobić to na wzór nowoczesnych sportów. gdzie tylny stelaż jest przykręcany, aby w razie gleby wymienić tylko ten element. Czy próbowaliście takich przeróbek, albo znacie dobrego fachmana w południowej Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...