Skocz do zawartości

Gdzie najtańsze OC na mocne auto?


Rekomendowane odpowiedzi

myślę, ze gdyby sprawę przedstawić firmie i postraszyć donosem do prasy to i w takim przypadku gość by poleciał,

zresztą oszukanym możesz zostać równie dobrze w oficjalnym punkcie, w tym kraju wszystko jest możllwe,

w kazdym razie gosc z którym podpisuję polisy jest 100% uczciwy

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ci superagenci naliczają znizki które sie nie należą.Tak więc może sie zdarzyć, że w razie jakiejkolwiek kolizji czy innej draki ubezpieczyciel może upomniec sie o swoje.

 

Może się upomnieć, bo szukają Jeleni.

Kolega miał podobnie, faktycznie miał dopiero 10% zniżek, później ubezpieczał auto gdzie indziej, powiedział (skłamał) że ma 30% zniżek, a ubezpieczyciel (super agent) dorzucił mu jeszcze od siebie 10%, nie żądał żadnego potwierdzenia poprzednich zniżek, uwierzył na słowo, dzięki temu, kolega miał już 40% zniżek, zamiast prawdziwie naliczonych 10%.

 

Przy kolizji, ubezpieczyciel gdzieś się dopatrzył że zniżki klienta są o wiele wyższe, a niżeli powinny być. Ale co z tego, podpisali umowę na ubezpieczenie auta, wzięli kasę i nic nie mogli mu zrobić.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relakzstyle, na auto już miałem przeznaczony budżet od 2 lat :P

 

Podzwoniłem, najtaniej na razie w mBanku. Porozmawiaj jeszcze z tą Hestią.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki obliczanie "na oko" to możesz w sieci zrobić.

 

Ja tutaj zaglądam jak chcę sprawdzić:

 

http://ipolisa.pl/kalkulator/

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tak, wole sam sobie to płacić niż prosić się ojca o to aby mi auto ubezpieczył.

 

Motocykle mam na siebie w PZU.

 

Nie wiem, tak po prosty słyszałem że im mocniejszy silnik i o większej pojemności to OC jest droższe.

chodzi o pojemność, czym większa tym więcej płacisz..

HDI,Link4 bylo w '11 roku jednymi z tańszych..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz skończonych 24 czy tam 25 lat to nawet współwłaściciel z 60% zniżki w wielu ubezpieczalniach jest w ogóle nieuznawany.

 

tak miałem ze swoją xvs1100. w pośpiechu, już po terminie zmieniałem ubezpieczyciela, w Interrisku byłoby gruuuubo bo ponad 1300 złociszy by mnie samo OC wyniosło. poj**ane ceny tam mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jesteś w stanie udokumentować swoich zniżek, to w PZU dają takie oświadczenie do wypełnienia, abyś określił ile posiadasz.

Zapytałem o konsekwencje jakie są ponoszone jeżeli skłamię, ale Pani nie potrafiła odpowiedzieć.

 

..aa, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o konsekwencje jakie są ponoszone jeżeli skłamię, ale Pani nie potrafiła odpowiedzieć.

Nie ponosisz żadnych konsekwencji. To jakich zniżek udzieli ci ubezpieczalnia to sprawa między tobą a ubezpieczalnią i jakakowiek nieprawidłowość w ich wyliczeniu bez wzgledu na to z czyjej winy wynika nie może być przyczyną niewyplacenia odszkodowania. Liczy się podpis i pieczątka autoryzowanego przedstawiciela ubezpieczalni na polisie.

jak nie masz skończonych 24 czy tam 25 lat to nawet współwłaściciel z 60% zniżki w wielu ubezpieczalniach jest w ogóle nieuznawany.

25lat, współwłaściciel zawsze jest uwzględniany, ale jeśli nie masz 25lat to do należności za OC pomniejszonej o zniżki tego wspólwłaściciela, ktory ma ich więcej dolicza się 30% zwyżki za wiek, ja od tej zwyżki "uciekłem" dzięki hdi, tylko 2 lata tam płacilem, nie wiem jak jest obecnie

 

takie moje zdanie, jeśli ktoś ma inną wiedzę to niech się podzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do uzepieczeń. Wydajem mi się ze najtaniej w internetowych np.proama, mbank lub multibank . Przykład za swojego Terrano II 2,7 TDI obecnie mam 2 raty po 470 przy max zniżek czyli 60 % a np w multibanku wychodzi mi niecałe 450 za cały rok. Z mniejszymi również. Jeszcze liczyłem na drugi samochód (mondek 1,6) to wyszło 290 a obecnie mam 390 w Interrisk tez przy 60 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od miejsca zamieszkania

w Łodzi płacę ~700zł, natomiast w Gorzowie WLKPK gdybym tam był zameldowany wychodziło by ~ 360zł/rok w tej samej ubezpieczalni

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...