Skocz do zawartości

Gdzie najtańsze OC na mocne auto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Jako że stałem się posiadaczem audi tt, muszę go zarejestrować oraz opłacić. Na razie ubezpieczenie mam poprzedniego właściciela, ale co potem? Autko ma 225km, więc troszkę dużo jak na pierwsze auto osiemnastolatka, więc pewnie ceny OC będą chore. Gdzie najtaniej uda mi się wyrwać polisę?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC nie ma nic wspólnego z mocą a raczej z Twoim wiekiem i zniżkami jeśli takie posiadasz.Auto czy ma 200 kM czy też 50 kM nie ważne.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było brać na współwasność z ojcem/matką/ciotą/wujkiem który ma max zniżki, wtedy nie dość że masz taniej, to zniżki Ci lecą jakbyś normalnie sam ubezpieczył na siebie :icon_mrgreen:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tak, wole sam sobie to płacić niż prosić się ojca o to aby mi auto ubezpieczył.

 

Motocykle mam na siebie w PZU.

 

Nie wiem, tak po prosty słyszałem że im mocniejszy silnik i o większej pojemności to OC jest droższe.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, tak po prosty słyszałem że im mocniejszy silnik i o większej pojemności to OC jest droższe.

 

Bo tak jest. Oprócz wieku, stażu z prawem jazdy, czasu bezszkodowej jazdy, biorą też pod uwage wartość, marke, model, rocznik, pojemność, moc i od tego Cie podliczają.

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to pokazałbyś jakieś fotki tetetki :icon_mrgreen:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czuje się kobieco kochany :*

 

Podtlenku nie planuje zakładać. Zrobiłem już nią 450km i nie sądzę aby mnie zrujnowała finansowo. Plan był na rx8, ale silnik Wankla mnie nie przekonał. Jutro popytam w mBanku i pzu. Zobaczymy.

 

Fotek jeszcze nie posiadam. Ale przy najbliższej okazji oczywiście zapodam.

 

Czarna :P

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solennie przepraszam, nie doczytałem znów i pomyslałem, że to nie o moto, jak chcecie to dam namiary na dziewczyne z hestii, dostaniecie ceny jak dla pracowika firmy, tylko jest jedno ale, w przykadku jakiegoś babola niktnic Wam nie pomoże, płaciłem przez kilka lat 6-* niżej niż w PZU, ale jak przyszło co do czego to zdzierają jak z psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie sprawy załatwiam przez multiagenta, gosc moze ubezpieczyc prawie w każdej firmie, nawet w PZU, ale znaduje najtańszą firmę (jeśli chodzi o OC), a poza tym "dba" o klienta, przypomina o kończącym się OC itd, bardzo pomaga jak masz kilka pojazdów i ubezpieczasz nieruchomość, robi rózne fajne pakiety, doradza, mogę podać sie namiar jakbyś był w Lublinie to mozesz to załatwic przy okazji

 

z tego co pamiętam dla gówniarzy dobrze jest w HDI bo po drugim roku odpada ci zwyżka za wiek, która obowiazuje nawet masz auto na współwłasnosc z osobą z duzymi zniżkami :icon_biggrin:

 

sory musiałem :icon_mrgreen:

http://www.google.pl/imgres?q=wesele+audi+TT&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1592&bih=861&tbm=isch&tbnid=H9TlffAFV9pcdM:&imgrefurl=http://cashmaredreams.blog.onet.pl/22-Wesele,2,ID393442656,n&docid=AenhhQhuAknrSM&imgurl=http://s213373944.online.de/DC-filmfest2/data/images/Wesele_Filmnaechte.jpg&w=450&h=301&ei=E8IAT6_7NMmKhQeetY2KDw&zoom=1&iact=rc&dur=297&sig=102422051439277740271&page=3&tbnh=148&tbnw=197&start=52&ndsp=28&ved=1t:429,r:2,s:52&tx=113&ty=84

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gość jest uczciwy, za jakikolwiek wałek w tej branży tracisz autoryzację i możesz szukać innego zajecia, a nawet jakby ubezpieczalnia robila jakieś problemy w razie wypadku to w tym przypadku martwić będzie się nie murgal bo mowa o OC...

 

cały bajer polega na tym, że gościu ma mniejsze koszty niż duży punkt na mieście i może zejsc z własnych prowizji obniżając cenę, no i oszczędzony czas nie jest bez znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ten gość jest uczciwy, za jakikolwiek wałek w tej branży tracisz autoryzację i możesz szukać innego zajecia, a nawet jakby ubezpieczalnia robila jakieś problemy w razie wypadku to w tym przypadku martwić będzie się nie murgal bo mowa o OC...

 

cały bajer polega na tym, że gościu ma mniejsze koszty niż duży punkt na mieście i może zejsc z własnych prowizji obniżając cenę, no i oszczędzony czas nie jest bez znaczenia

 

nie za każdy, ja sie spotkałem z takim co zgodził sie na tansze AC, a chwile przed popdpisaniem okazało się że chce ubezpieczyć auto na 70% wartości. Full legal, oszukany jedynie klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...