Skocz do zawartości

Rm 250 problem !!!


def98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam poważny problem z rm 250 2001 rok kapitalny remont silnika.Odpalanie zimny czas odpalania 1,3h zagrzany do strzału nie wiem co może sie dziać,dodam ze motocykl po odpaleniu przejachał 300m i szlag trafił dedykowaną irydową swiece po założeniu zwykłej z lancera evo 8 motocykl jezdził o co chodzi???? mam dwie opcje okablowanie lub gaznik prosze o pomoc Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam poważny problem z rm 250 2001 rok kapitalny remont silnika.Odpalanie zimny czas odpalania 1,3h zagrzany do strzału nie wiem co może sie dziać,dodam ze motocykl po odpaleniu przejachał 300m i szlag trafił dedykowaną irydową swiece po założeniu zwykłej z lancera evo 8 motocykl jezdził o co chodzi???? mam dwie opcje okablowanie lub gaznik prosze o pomoc Dziekuje

 

Rozwiń bardziej zakres remontu

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego dwusuwa po remoncie pieca trzeba ustawić od nowa. Ustawienia fabryczne nie pomogą. Szukaj kogoś mądrego kto wyreguluje ci porządnie gaźnik pod teraźniejszy setup i warunki atmosferyczne. Oczywiście jeśli coś innego nie klękło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remont remontowi nierówny, 1.3godz odpalania? to masz kondycję. A jak to odpalanie przebiega? łapie, nie łapie? jak odpali to jak sie zachowuje? kopci czy sie slabo wkreca na poczatku? wygląda na ubogą mieszanke. jaki kolor ma świeca? jak sie zepsuła irydowa? zalało? czy wypaliło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas odpalania strzelił kilka razy puzniej długo nic,iryd stracił iskre wygląda na nienaruszoną padła w środku mysle wada fabryczna kopci normalnie 163ml oleju w paliwie według serwisówki,świeca wygląda dobrze wiec co myslicie?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po założeniu zwykłej z lancera evo 8 motocykl jezdził

 

to w końcu jeździ czy nie jeździ ?

 

kopci normalnie 163ml oleju w paliwie

 

163ml na ile ?

 

po za tym dość dokładna ilość, pipetą lejesz ?

 

 

iryd stracił iskre wygląda na nienaruszoną padła w środku mysle wada fabryczna

 

nie wykluczone

dlatego kupuje się zwykłe które po zarzyganiu olejem wypalisz na gazie i dalej zapewniają właściwą iskrę

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remont remontowi nierówny, 1.3godz odpalania? to masz kondycję.

 

Ja ostatnio 2,5 godziny xl 600r kopałem :) Na drugi dzień nie mogłem nogi zgiąć hehe. Jak nie chce nic a nic zagadać, a mówisz, że gaźnik czysty i świeca mokra ja bym pomierzył prądnicę zgodnie z zaleceniami w serwisówce. Może dawać iskrę, ale pod kompresją jest za słaba i motór nie zagada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...