Skocz do zawartości

Nowe auto


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

W zeszly Piatek moje nowe Polo skasowalo strzala w tylna klape ( zderzak tez nieco oberwal ale pekniety nie jest - porysowany ).

 

Dziasiaj szkolac kursanta podczas jazdy nocnej zotsalismy skasowani przez ciezarowke ( Tym razem driver byl rodowitym Niemcem :icon_mrgreen: ) ktora bedac lekko za nami zrobila unik w prawo - niestety tam bylismy my. O tyle smieszne, ze Accord zostal przerysowany od tylu do przodu :icon_mrgreen:

 

Kurde, mam dwa auta do nauki jazdy i obydwa skasowene, szkoda, ze z Golfa wymontowalem pedaly bo jutro bylbym pracowal, a tak bede mial pare dni wolnego :icon_mrgreen:

 

Tak wiec jestem w trakcie szukania nowego katamarana pod nauke jazdy.

 

Jak macie jakies ciekawe porpozycje, to mozecie podsunac, moze wezme pod uwage :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej bierz CLS a w AMG :icon_razz: Na pewno dobrze płacą po unfallach :icon_razz:

 

Nie moge, Adam by sie pochlastal :icon_mrgreen:

 

WRX STi

 

 

Tylko w diesel'u :icon_mrgreen:

 

Chociarz musze przyznac, ze na d Impreza sie zastanawialem :icon_mrgreen:

 

Najnowsze EVO mialo wyjsc jako Hybryd w diesel'u - przynajmneij tak straszyli :icon_mrgreen: , jak sie dowiadywalem to bedzie jednak w benzynie :banghead: Loje panie sa zdecydowanie na NIE !

 

 

Kuswa, kto Wam dal po minusie ? Az dziw, ze mi sie nie dostalo :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami widuje w swojej okolicy niebieska impreze opisaną OSK z [L] na dachu, chyba na blachach KNT albo KTT :D

 

 

CZemu nie, jak sie duzo nie jezdzi, to .....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

W zeszly Piatek moje nowe Polo skasowalo strzala w tylna klape ( zderzak tez nieco oberwal ale pekniety nie jest - porysowany ).

 

Dziasiaj szkolac kursanta podczas jazdy nocnej zotsalismy skasowani przez ciezarowke ( Tym razem driver byl rodowitym Niemcem :icon_mrgreen: ) ktora bedac lekko za nami zrobila unik w prawo - niestety tam bylismy my. O tyle smieszne, ze Accord zostal przerysowany od tylu do przodu :icon_mrgreen:

 

Kurde, mam dwa auta do nauki jazdy i obydwa skasowene, szkoda, ze z Golfa wymontowalem pedaly bo jutro bylbym pracowal, a tak bede mial pare dni wolnego :icon_mrgreen:

 

Tak wiec jestem w trakcie szukania nowego katamarana pod nauke jazdy.

 

Jak macie jakies ciekawe porpozycje, to mozecie podsunac, moze wezme pod uwage :icon_mrgreen:

 

:crossy:

chcesz moja Astre I? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami widuje w swojej okolicy niebieska impreze opisaną OSK z [L] na dachu, chyba na blachach KNT albo KTT :D

 

 

U mnie na mieście lata Porsche bodajże Boxter, niby jakiś ośrodek doszkalający. :icon_eek:

 

 

KS, szukaj jakiegoś Shelby GT500. Fajnie będzie wyglądał z L-ką na dachu. :icon_mrgreen: Czy co Wy tam przyczepiacie do eLkowych fur. A kursantowi powiedz "Niech raz usłyszę choćby pisknięcie opon to masz wpierdol!". :icon_twisted:

 

 

Niedawno robiłem kurs kat.B i miałem ten zaszczyt brania udziału w wypadku. Nie każdy (przedstawiciel handlowy) wie że na zielonej strzałce należy się zatrzymać. My się zatrzymaliśmy, On nie. W chwili zatrzymania spojrzałem kątem oka w lusterko, widziałem pędzącą Astrę, nie zdążyłem nawet jęknąć. Jebut! I się poturlaliśmy bezwładnie na przejście dla pieszych... Od tego dnia wysuwam zagłówek na wysokość głowy.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszly Piatek moje nowe Polo skasowalo strzala w tylna klape ( zderzak tez nieco oberwal ale pekniety nie jest - porysowany ).

:crossy:

No to faktycznie masz auto skasowane :icon_mrgreen: W Polsce co najmniej 50 % Elżbiet jezdzi z rozwalonym tylem :icon_razz: Nie pie**ol, ino wsiadaj i ucz-rzesza(ups :icon_rolleyes: ) mlodych Niemcow czeka na Twoje dobre rady :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wali mnie to

 

Kogo wogole wai to co ciebie wali ? Wszdles tu i jak kundel nanaczyles miejsce, ze byles.

 

KS, szukaj jakiegoś Shelby GT500. Fajnie będzie wyglądał z L-ką na dachu. :icon_mrgreen: Czy co Wy tam przyczepiacie do eLkowych fur. A kursantowi powiedz "Niech raz usłyszę choćby pisknięcie opon to masz wpierdol!". :icon_twisted:

 

Taaaa, kumpel to samo mowi kursantom jak z uzyciem gazu rusza ( da sie za ta metode w pasy podrzec, bo jeszcze nigdy nie wymienil sprzegla Przy do 300 000 :icon_mrgreen: - prynajmneij tak twierdzi, :icon_mrgreen:

 

Niedawno robiłem kurs kat.B i miałem ten zaszczyt brania udziału w wypadku. Nie każdy (przedstawiciel handlowy) wie że na zielonej strzałce należy się zatrzymać. My się zatrzymaliśmy, On nie. W chwili zatrzymania spojrzałem kątem oka w lusterko, widziałem pędzącą Astrę, nie zdążyłem nawet jęknąć. Jebut! I się poturlaliśmy bezwładnie na przejście dla pieszych... Od tego dnia wysuwam zagłówek na wysokość głowy.

 

Dlatego warto stojac na swiatlkach czy dojezdzajac do sygnalizacji patrzec w wewnetrzne lusterko, dobrze miec tez nawyk trzymania kciukow na zewnoatrz.

 

No to faktycznie masz auto skasowane :icon_mrgreen: W Polsce co najmniej 50 % Elżbiet jezdzi z rozwalonym tylem :icon_razz: Nie pie**ol, ino wsiadaj i ucz

 

A myslisz, ze w Niemczech jest inaczej ? tez po kilka wypadkow.

 

Dzisiaj na szybkiego zamontowalem lewe lusterko i szkolilem :icon_mrgreen: O jutrze nawet nie chce myslec bo nawal straszny. Ciekawe co w Piatek powie egzaminator na widok fure ? :icon_mrgreen:

 

 

To ja wezmę to Polo za 1000Euro.

 

Za 1000 € mozesz co najwyzej dostac stara klape, wyklepiesz sobie i nad lozkiem w sypialni powiesisz :icon_mrgreen:

 

Moze zmien na ciézarówke?

 

Na ciezarowke nie mam uprawnien, i nawet gdyby rozdawali za friko to bym nie chcial :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie samochod dla prawdziwego meszczyzny a nie pedalskie eko gowno jak polo i inne europejskie ekonomiczne i ekologiczny badziew :P:P:P:)

 

Tylko pod waunkiem, ze zagwarantujesz dofunansowanie kosztow :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...