Skocz do zawartości

Nowe auto


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio to moze jaka mala Bawarka ? ladne, wygodne, trwale, ceny troszke wyzsze niz konkurenty - tylko szkdoa zarysowac.

 

szkolilem jedynka i wygodne to bylo gdy sam siedzialem za kolkiem, jako pasazer jako tako dawalo rade, egzaminator byl zawsze wqurfiony, bo kolana mial przy uszach co do reszty to mozna sobie dopowiedziec. A co do trwalosci to nirestety ale na nauce jazdy nie jest. Trojka zreszta tez nie, po 34 000 km do wymiany sprzeglo i kolo zamachowe :icon_mrgreen:

 

sklaniam sie bardziej ku japoncom.

 

z niemieckich chyba tylko A3 ale tez przekonany nie jestem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobilem dwie jazdy Mitsubishi

 

Lancer totalnie odpada, ASX byl fajny, ale niestety, za duzy gabarytowo, lipa.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Autko ma byc w diesel'u, ma byc ekonomiczne, czyti miec jak najmniejsza pojemnosc i jak najmneij palic,

 

Wymogiem dopuszczenia do nauki jazdy jest fakt, ze z tylu musi byc miejsce dal goscia o wzroscie 185 cm i drzwi :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Nowa Astra IV? Jeszcze w GTC to świetne auto :)

 

A to powyzej czatal ?

 

Ta Astra jest cztero drzwiowa ? W diesel'u ? :icon_mrgreen:

 

To ma byc sprzet do nauki jazdy a nie do tegoi aby kursanci po Nürburgringu jezdzili :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia Cee'd - tania i dobra :P

 

Kto powiedzial, ze ma byc tania ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, co Niemcy mają do Yarisa ?

Według mnie świetna bryka. w swej klasie oczywiście.

Mała na zewnątrz w środku duża. Ideał na miasto, z silnikiem1,3l wystarcza na także na średnie trasy.

Np. Siedlce - Warszawa.

Żona mnie raz podwiozła. Nie licząc stresu że żona, że wiozła, to całkiem nieźle poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Nikt, ale polska policja nie może się mylić :P

 

Nieeeeeee, no oni nie myla sie nigdy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

KS, co Niemcy mają do Yarisa ?

Według mnie świetna bryka. w swej klasie oczywiście.

Mała na zewnątrz w środku duża. Ideał na miasto, z silnikiem1,3l wystarcza na także na średnie trasy.

Np. Siedlce - Warszawa.

Żona mnie raz podwiozła. Nie licząc stresu że żona, że wiozła, to całkiem nieźle poszło.

 

Musisz czesciej z nia jezdzic ! Przywyczaisz sie :icon_mrgreen:

 

Co prawda widocznosc do przodu mogla by byc lapsza ale tego niestety nie zmienimy. Zgodza sie z tym, ze ryka dobra, choc wiem, ze na nauce jazdy troche trzeszczy :icon_mrgreen: forumowy szkoleniowiec mi mowil :icon_mrgreen:

 

Szwagier jako przedstawiciel handlowy chyba w 3 lata 180 000 km bez problemow nakrecil. Niestety w srodku nie gwarantuje tyle miejsca ile wymagaja przepisy, a szkoda.

 

... 4 drzwiowa Corolla, tyle ze nie wiem czy w Europie robia ja z dieslem.

W kazdym razie to sie wogole nie psuje, tylko jezdzi.

 

Produkowali, obecnie juz nie produuja, bonajprawdopodobniej bym kupil.

 

Krag powoli sie zaweza.

 

Z Toyoty zostaja Auris 1,4 D, Verso, Verso S

 

OPEL Odpada, choc Meriva byla by niezla, gdyby miala wyciagana kierownice - niestety niema !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie dotyczałem i wyjechałem z GTC. Jeśli nie Opel, to może Ford Focus/Fiesta? Mazda 3? Peugeot 207? Renault Clio? Seat Ibiza/Leon? Wydaje mi się, że ciekawym autem jest właśnie Mazda 3 lub Seat Leon, a ogólnie wszystkie chyba nadają się do przystosowania ich pod naukę jazdy. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie dotyczałem i wyjechałem z GTC. Jeśli nie Opel, to może Ford Focus/Fiesta? Mazda 3? Peugeot 207? Renault Clio? Seat Ibiza/Leon? Wydaje mi się, że ciekawym autem jest właśnie Mazda 3 lub Seat Leon, a ogólnie wszystkie chyba nadają się do przystosowania ich pod naukę jazdy. :icon_biggrin:

 

Przeczytaj moze najpierw caly temat :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...