Skocz do zawartości

Ścigacz za dwie wypłaty


Rekomendowane odpowiedzi

Mój boże, ja stary weteran z łezką w oku wspominam czasy kiedy wystarczyła stara skóra na grzbiet, 2 pary portek na du.pę jak było zimno i wszyscy byli szczęśliwi i weseli. A teraz? wydasz 2 wypłaty na ubiór,oszczędzasz na żarciu na wachę,jedziesz na spotkanko i wracasz z niego jak zbity pies, bo np. taki forumowy YUBY przyjeżdża mając na grzbiecie ubranko za kilka tysi i lepszy motocykl. I stąd wśród was, młodych, tylu frustratów na ulicach, he he :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to jest dwie wypłaty....chyba n ie trzeba tyrać 10 lat żeby sobie kupić motonga ...za 2 wypłaty też sie da.Tylko niewiadomo ile to jest - dla jednego 4000 dla 2 10000 dla 3 40000 dla 4 60000 a za to już nowy sprzęt można kupić więc średnio za 2 wypłaty można kupić dobrą używke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile to jest dwie wypłaty....chyba n ie trzeba tyrać 10 lat żeby sobie kupić motonga ...za 2 wypłaty też sie da.Tylko niewiadomo ile to jest - dla jednego 4000 dla 2 10000 dla 3 40000 dla 4 60000 a za to już nowy sprzęt można kupić więc średnio za 2 wypłaty można kupić dobrą używke.

A jaka jest średnia zarobków w Polszy? I jaki procent ludzi z tego musi się utrzymać? A niekiedy i rodzinę i taką sumę miałem na myśli. Chyba że - nie jeździć, sprzedać padło i siedzieć na d...e No cóż, kiedy ja tak lubię jeździć, he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo oferują 1000zł bo rejestracja droga. Banda debili... :icon_evil:

 

Aż muszę zapytać ze względu na charakter tematu ;) Co im odpowiedziałeś ?

 

a ile to jest dwie wypłaty...

 

Dla niepoznaki masz kwotę w pierwszym poście do której pijemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nader żenujące podejscie do tematu...Zajrzyjcie do podróży Yeuop'a....to się liczy...

Młodzi mają wyprane muski.

A to z dedykacją...wiadomo dla kogo :icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=PYpg4BypJoA

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój boże, ja stary weteran z łezką w oku wspominam czasy kiedy wystarczyła stara skóra na grzbiet, 2 pary portek na dupę jak było zimno i wszyscy byli szczęśliwi i weseli.

 

Powiedzmy sobie tak, jaka kiedys byla swiadomosc motocyklowa ? Jaka kultura ? Ile bylo motocyklistow ? Czym byl motocykl ?

 

Motocykl byl srodkiem lokomocji na ktorym niezadko jezdzil ojciec z matka + dwie corki ( notabene zniechecone do motocykla, bo stary pil i przez to cala rodzina zaliczala podczas jednego przejazdu kilka gleb, niekoniecznie parkingowych ). Smiganie po winklach, hmmmm, na oponach ktore wytrzymywaly kilka lat co za tym idzie jazda na metalowych obreczach byly by krotsza, te zuzyly by sie wczesniej. :icon_mrgreen:

 

Ten kto ial skore na grzbiet byl szczesliwcem, kurtka ze skaju byla juz rewelacja, pozostaje tylko pytaniejakie sa dzisiaj skutki takiego ubrania ? Reumatyzm ?

 

Przyznam, ze czasy byly weselsze i szczesliwsze, bo spoleczenstwo cieszylo sie wszystkim a co wazniejsze drobnostkami. Coz czasy sie zmienily, kiedys na komunie dostawalo sie od chrzestnego zegarek a dzisiaj R1 :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k-s - mnie nie chodzi o to żeby jeździć w ''starej skórze'' bo dziś sam bym się wstydził i bał że szlifne i pościeram stare kości, dlatego raczej nie wyjeżdżam bez ubioru, łącznie z butami i kominiarką,he he. Chodziło mi o ten szpan, ten ciągły wyścig i szpan, o zarozumiałość ludzi którzy pokończyli jakieś tam kursiki jazdy, mają jakieś tam papierki i traktując wszystkich z góry z pasji zrobili wyścig szczurów.A zresztą... powoli dostosowuję się do tego... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chodziło mi o ten szpan, ten ciągły wyścig i szpan, o zarozumiałość ludzi którzy pokończyli jakieś tam kursiki jazdy, mają jakieś tam papierki i traktując wszystkich z góry z pasji zrobili wyścig szczurów.A zresztą... powoli dostosowuję się do tego... :banghead:

 

Alez oczywiscie, zwlaszcza tacy z F4 ubrani w Kombi MV i oponami ktorym do zamkniuecia brakuje po 3 cm z kazdej strony :icon_mrgreen:

 

 

Ale stara, zeszlifowana, zaszczana skóra daje więcej frajdy od nowej wychuchanej kurtki na raty.

 

Do pewnego stopnia tak, tylko tak jak wspomnial Staszek, wypadalo by aby pasowala do motonga.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę zapytać ze względu na charakter tematu ;) Co im odpowiedziałeś ?

 

Że za tysiaka to mogą przyjechać i cyknąć sobie kilka fotek na GS. :icon_mrgreen:

 

Do pewnego stopnia tak, tylko tak jak wspomnial Staszek, wypadalo by aby pasowala do motonga.

 

:crossy:

 

Ło qrva, a to czemu? Jak nie pasuje do motonga to będzie gorzej chroniła przed deszczem czy zimnem? :banghead:

 

Na ścigach latałem w jeansach i ramonesce, na Harrym latam w typowo sportowym kasku i kurtce enduro.

 

Idąc Waszym tropem mógłbym śmiało powiedzieć że KSa twarz nie pasuje do motocykla, a tym bardziej do żółtego BMW. Co najwyżej do zielonego Zetora.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło qrva, a to czemu? Jak nie pasuje do motonga to będzie gorzej chroniła przed deszczem czy zimnem? :banghead:

 

Na ścigach latałem w jeansach i ramonesce, na Harrym latam w typowo sportowym kasku i kurtce enduro.

 

Idąc Waszym tropem mógłbym śmiało powiedzieć że KSa twarz nie pasuje do motocykla, a tym bardziej do żółtego BMW. Co najwyżej do zielonego Zetora.

 

Proponuje Ci na nastepny zlot pojechac WSK, ubrabym w sportoew kombi, koniecznie z garbem do tego sandalki, rekawice spawalnicze, fakt , ze bedie chronic, nawet przed deszczem.

 

Przelakieruj Elektre na rozowo, nie bedzie gralo roli w jak bedziesz ubrany, nikt bowiem nie zwroci uwagi na Twoje ciuchy.

 

Kumasz ?

 

A z doswiadczenia to moja facjata pasuje do kazdego sprzeta, gorzej z reszta :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pasjonata liczy się motocykl , całą reszta to dodatki .

Oczywiście jest jeszcze inny rodzaj pasjonatów którzy potrzebują DROGIEGO motocykla i pasujących do niego ( cenowo ) kombi , i reszty klamotów po to żeby wyglądać godnie na mieście i pod McDonald's . To nic że moto jeździ 50 km/godz i tylko po prostej albo stoi na podjeździe . Ważne że wszyscy widzą... :buttrock:

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, kazdy jest inny i kazdy kladzie nacisk na zupelnie cos innego. Mi osobiscie dynda, czy jest to Dainese, czy Alpinestars, czy jeszcze inne Schwabenleder, mi ciuch ma sie podobac ! Mi a nie komus innemu !

 

Wdupiemamto czy ta firma jest lepsza czy gorsza, skoraki kupuje tylko w Hein Gericke, bo maja fajny design.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...