Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nigdzie nie mogę znaleźć manuala do yamahy xj600 91r. Wszędzie są ale do diversiona'a od 92r. a tam silnik różni się nieznacznie (może trochę bardziej).

 

Jeśli ktoś z was posiada serwisówkę do w.w. modelu to bardzo proszę o linka lub kontakt.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by 1 kask sie schowal... Szukam na allegro

ale nie nic nie ma.

klocki... jakich uzywacie... mam ofertke na klocki Lucas

 

Odnosnie kuferka to chyba slabo szukales, jest ich cala masa

http://moto.allegro.pl/19002_akcesoria_kufry.html

Co do klockow, nt Lucasa slyszalem kilka negatywnych opini, natomiast

chwalone byly czerwonw EBC , stosunkowo miekkie, nie gryza tarczy.

Sam zamierzam takie kupic cena do diversiona 70zl. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdzie nie mogę znaleźć manuala do yamahy xj600 91r.

 

 

Witam

W internecie jest dostępny manual do starszych XJtek 600 jednak jest on kiepskiej jakości. Składa się on z zdjęć papierowej wersji, niektóre strony są nieczytelne. Ale lepszy rydz niż nic:

Część 1

Część 2

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W internecie jest dostępny manual do starszych XJtek 600 jednak jest on kiepskiej jakości. Składa się on z zdjęć papierowej wersji, niektóre strony są nieczytelne. Ale lepszy rydz niż nic:

Część 1

Część 2

 

Pozdrawiam

 

Bardzo wszystkim dziękuję za zainteresowanie. Już jestem posiadaczem manuala.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kuferka to chyba slabo szukales, jest ich cala masa

http://moto.allegro.pl/19002_akcesoria_kufry.html

Co do klockow, nt Lucasa slyszalem kilka negatywnych opini, natomiast

chwalone byly czerwonw EBC , stosunkowo miekkie, nie gryza tarczy.

Sam zamierzam takie kupic cena do diversiona 70zl. Pzdr.

 

Dzienks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kuferkow to ciekawa oferta jest tu

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...tory&id_dir=109

Ogladalem ten E 30 bardzo fajny , solidny ( w koncu to GIVI) no i cena 180zl nawet najwiekszy kask sie zmiesci, (30 litrow pojemnosci) chyba sie skusze. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kuferkow to ciekawa oferta jest tu

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...tory&id_dir=109

Ogladalem ten E 30 bardzo fajny , solidny ( w koncu to GIVI) no i cena 180zl nawet najwiekszy kask sie zmiesci, (30 litrow pojemnosci) chyba sie skusze. Pzdr

 

No ten wyglada spoko... no to chyba bedziemy mieli takie same.... a klocki zapodaje EBC RedStuff

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie kuferkow to ciekawa oferta jest tu

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...tory&id_dir=109

Ogladalem ten E 30 bardzo fajny , solidny ( w koncu to GIVI) no i cena 180zl nawet najwiekszy kask sie zmiesci, (30 litrow pojemnosci) chyba sie skusze. Pzdr

 

Miałem takie kufry w służbowym motorku (TW125). Boczne to były E21 a tylny nie pamiętam, który model, mieściły się w nim dwa kaski, kufry solidne (wytrzymały małego dzwona :icon_mrgreen: ). Boczne się ciężko zamykały natoniast tylny bardzo dobrze. Jedynym mankanenten były kluczyki, bardzo szybko się łamały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym mankanenten były kluczyki, bardzo szybko się łamały...

Zwrocilem uwage na klucze, zeby nie byly jak od chinskiej klodki. Wygladaja na bardzo solidne ( takie grube, rurkowe) i sa zalane w masywnym czerwonym plastiku. Widac na tym pierwszym kuferku, zobacz prezentacje 360 o. Pzdr. A z klockami chyba dobry wybor.

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrocilem uwage na klucze, zeby nie byly jak od chinskiej klodki. Wygladaja na bardzo solidne ( takie grube, rurkowe) i sa zalane w masywnym czerwonym plastiku. Widac na tym pierwszym kuferku, zobacz prezentacje 360 o. Pzdr. A z klockami chyba dobry wybor.

Właśnie przyjrzałem się tym kluczykom. Wyglądają jak te, z którymi miałem do czynienia. Pękał właśnie ten plestyk, w którym klucz jest zalany. Chociaż tutaj wyglądają na wykonane z innego materiału, może bardziej plastyczne niż u mnie. Ale chociaż wiecie na co zwrócić uwage bo kuferki ogólnie są bardzo solidne :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie!

motocykl naprawiony - silnik działa tyle ze pojawil sie jeden problem, nastepny dosyc istotny. podczas odkrecania dyszy glownej z prawego srodkowego gaznika (przy czyszczeniu) niestety ukręciła sie głowka tejże dyszy. pozostala czesc wykrecilem z gwinu w gazniku. Powiedzcie mi gdzie ja moge zdobyć takową dysze, dzwonilem do larssona - niby maja dysze ale im serwer padl i problem wogole z doborem, nie maja katalogu dysz niestety. ? nie ma ktos z Was jakiegos dojscia? dysza jest rozmiaru 102.5. to jest jedyny problem przez ktory nie jezdzilem dzis.

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy XJ!!

Jestem szczęśliwym posiadaczem XJ 750 Midnight maxim 83' i mam pytanie techniczne.

Jaki olej silnikowy byście polecili?? (obecnie castrol mineralny 20w40)

Jaki olej do przednich amortyzatorów, bo mam zamiar wymienić?? :buttrock:

Przebieg nieduży 25 tyś.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy naszych temperaturach na Twoim miejscu bull zalałbym jakiś 10w40 - nie zaszkodzi a na zimno bedzie lepiej dla silnika. jesli nie masz zadnych wycieków czy silnik sie nie poci zalej syntetykiem albo półsyntetykiem. Ja jakos do tego castrola 20w40 nie mam przekonania - porownywałem jego wlasciwosci z innymi olejami o takich samych parametrach i nie jest wcale super. najlepiej lej cos na basie syntetycznej.

co do lag to nie wiem, olej jak olej, chodzi tylko o lepkosc, ja w swojej mam zbyt miekkie zawieszenie z przodu - pewnie zaleje jakims 15W przed sezonem i wstawie tulejki na sprezyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...