Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

CHCIAŁBYM Z PRZYKROŚCIĄ OZNAJMIC ŻE SPRZEDAŁEM SWOJĄ ŚLICZNĄ BORDOWĄ XJ900 Z 98 R. :banghead: Przez 4 lata ani razu mnie nie zawiodła. Nic w niej nie naprawiałem bo nie musiałem. Naszczęście poszła w dobre ręce.To był (jest) dobry egzemplarz. Pełen szacun!!! :notworthy:

POLECAM ten motór :crossy:

pozdrawiam właścicieli tych sprzętów :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Potrzebuję drobnej rady od doświadczonych posiadaczy XJ. Chciałem dzisiaj odpalić, żeby sobie pochodził parę minut ale tylko rozrusznik chodził a silnik ani pierdnie. Co mam robić?

 

 

dobrze naładowany akku, oraz psiknij "startem" do wlotu powietrza, ew. możesz użyć dezodorantu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas daj znać jak się jeździ FJR-ą, sam rozważam ją jako następcę XJ, ale myślę też o PanEuropie i BMW K1200RS/GT. Każda opinia będzie przydatna :)

 

 

Ok! Jak zrobie juz troche kilometrow to opowiem wrazenia z jazdy. Powiem Ci ze rowniez rozwazalem te motocykle ale wiekszosc opini i uzytkownikow byla za FJR. Noi zostalem wierny Yamaszce z doswiadczenia.

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlot powietrza jest pod bakiem. Jesli masz sprawne swiece i porzadnie naladowany akumulator to nie powinienes potrzebowac zadnego samostartu. Pozdr

OK, dzięki, odpalił nawet bez chemii bo temperatura poszła w górę. A jaki olej mam wlać na wiosnę przy wymianie??? W sklepie powiedziałem że mam xj 93 rocznik i powiedzieli, że syntetyk lub półsyntetyk ale mam dopytać najlepiej na forum więc najlepiej dopytuję. Ktoś mi doradzi, pliz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...