Skocz do zawartości

Skąd olej z prawej strony motocykla?


hajtowow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanik radził by w dozowniku było oraz wlewać z korek czy dwa zmieszane z benzyną.

 

zmień mechanika a temu poradź przekwalifikowanie się na kopidołka będzie chociaż z pożytkiem dla ludzkości....

 

pluje niespalonym olejem ewidentnie......

 

mieszankę do baku robi się dokładnie np strzykawką albo butelką z podziałką (np taką do karmienia niemowląt) a nie na korki jak w ogarze potem są takie efekty.......

 

sprawdź jeśli wiesz jak czy ten dozwnik działa albo go wywal i rób mieszankę tylko do baku bo cię dziewczyna rzuci za buty w ciapki (u mnie tak było :D )

 

Chociaż oleju nie jest aż tak i sądzę że poprostu ostro zamulasz. Czasami na tor wpadają "miszczowe" którzy tak zamulają dwusuwy że na wydechu , wachaczu i kole jest kilku mm grubości warstwa tego nie przepalonego oleju

 

moja mtx też tak chlapała z wydechu i dt80 też......

mtx chlapał jak jeździłem na mixolu który był w dozowniku jak zmieniłem olej i wywaliłem dozownik to wymyłem wahacz i się uspokoiła, a dt chlapała jak lałem olej do baku(jeszcze mieszanka 1:30) bo nie wiedziałem że ona ma dozownik :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale paliwo, które jest w tej chwili mogę wyjeździć, nawet jak ma się wylewać ten olej to i tak się nic nie stanie gdy będę tak jeździł, aż wyjeżdżę to paliwo, tak?

jedynie mozesz zamulic uklad wydechowy. Dobrze by bylo go zdemontowac i wyczyscic. Np wypalic ale to jak wyjezdzisz te trefne paliwo. I jak bedziesz jezdzil staraj sie go dobrze krecic choc przy takiej ilosci oleju dziwie sie ze jezdzi i sie wkreca, w co watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...