Skocz do zawartości

Qurim i japonia.


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śma!

 

Znowu się chwalę. :icon_biggrin: Zanabyłem japonię, dzieli garaż z Hareuszem teraz. :ph34r:

 

GS500E Slingshot, `89 rok.

 

https://picasaweb.google.com/113681550238652257406/SlingshotGS500E?authkey=Gv1sRgCLqbvf323e-87QE#5666388291530646978

 

Tania śmiesznie. Kwota czterech cyfr z dwoma jedynkami na początku, dlatego ją kupiłem bo szukałem taniego sprzętu do pogrzebania. Nie rejestrowana w PL jeszcze. Z kwitami oczywiście. Stała w zapomnieniu jakiś czas gdy przybyła z Niemcowni. Przebieg 30kkm, zdaje się być realny oceniając po stanie części i podzespołów. Gaźnik miał pękniętą komorę pływaka, poprzedni właściciel wiele nie myśląc (chyba nawet wcale) zamiast zmienić pokrywkę to zmienił całe gaźniki na inne. Stare dał w komplecie. Z dwóch kompletów, strasznie zafajdanych i brudnych, poskładałem jeden konkretny. Pali od strzała i prawie idealnie pracuje, trochę się dławi chwilami, do dopracowania. Łysa opona przód, zapowietrzone hamulce, trochę poobijana i porysowana, podrdzewiały łańcuch i takie tam pieprzoty. Silnik zdrowiutko gada,nie trzeszczy i nie dzwoni, zaworki odrobinkę za duży luz mają, mierzyłem dziś.

 

Wersja niby kastrowana na 35KM. Dysze dziś włożyłem odpowiednie dla otwartej wersji, iglice też ustawiłem wg. tego, ograniczniki usunięte. Niestety jakiś pajac wypruł w niej wnętrze tłumika. Ale gada fajnie, wręcz ryczy jak wściekła. Dziś się depnąłem wkoło komina i prawie mi łeb urwało, tak idzie. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale po co Ci? Kolekcjonujesz, czy do pracy będziesz tym latał?

 

motórów nigdy za wiele :buttrock: jak brakuje miejsca to znaczy że trzeba zmienić garaż na większy :buttrock:

 

wrzuć wujku fote na imagesracka bo mi nie działa link nie wiem coś pochrzanione z mozillą ....

 

swoja droga gratulacje tanio wyrwałeś :D kumpel w sumie też ostatnio xj600 kupił za 1500 fakt że wrak ale o własnych siłach jeździ i nawet papiery pl ma (blacha nasza ważne oc i przegląd)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi GS Pińcet? A od kiedy sprzedałem swoją GS z kurierki, na której zrobiłem ładny, 3-cyfrowy przebieg w krótkim czasie, tęsknię za tym babskim motÓrem dla świeżaków. :icon_mrgreen: Śniła mi się po nocach nie raz. Trafiła się tania sztuka w akceptowalnym stanie to wiele nie myśląc zakupiłem. Od pierwszego "wejrzenia" do zakupu minęły 2 tygodnie więc nocki miałem nieprzespane.

 

 

Potrzebna mi do... dla kaprysu. :icon_mrgreen: Do latania wkoło komina, do dojazdów do pracy (od jutra zaczynam nową pracę na parku przemysłowym do którego mam spory kawałek), do latania po bułki do sklepu, na grzyby i takie tam. Harrego szkoda męczyć na byle wyjazd, po mieście niełatwo się manewruje taką masą złomu, żłopie przy tym sporo drogiego paliwa a w zimne dni jak teraz pokazuje fochy i nie zawsze chce mu się ruszyć zardzewiałe dupsko z garażu. No i sól na drogach znowu mu zaszkodzi, nie po to zeszłej zimy spuszczałem się nad malowaniem błotników od nowa. Harry będzie na dalsze wypady i do lansu.

 

 

Już kilku znajomych mnie pytało za ile im sprzedam Suzę. A fakju kartofle! Na Allegro szukajcie, pełno jest takich. :icon_mrgreen:

 

Shini - moja kurierowa GS miała koło 40k mil jak ją kupiłem. Po 1,5 roku miała licznik od nowa nawijany a na końcu przy sprzedaży nadal cykała jak zegarek. Oleju nie brała ponad normę, paliła od strzała, tylko łańcuszek dzwonił bo taki urok GS500E. Co dziwne, w tej co teraz mam rozrząd jeszcze nie dzwoni.

 

Wspomnień czar:

http://www.motogen.pl/gfx/motogen/pl/default_aktualnosci/52/4/1/suzuki_gs_500_przygotowany_do_kurierki.jpg

 

 

 

 

Michoa - ma tu link do Fotosika. Imagesrack nie toleruję.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc67dade5727ee8d.html

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sąsiada drewno. Ja swoje już dawno mam na miejscu, węgiel też. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda mega oldscholoowo ale za 1100 lepsza propozycja niż dżawasaki czy wueskozuki :D ...

 

ile kosztuje biurokratyczna machina żeby miała blachy PL i legalnie sie po naszych drogach poruszało ?? z 500 ?? to i tak daje 1600 za japoński motocykl który osiągami i bezawaryjnością bije demoludy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...