Skocz do zawartości

oszust z allegro


kylo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na tego sprzedawcę z allegro nik- 1PILOTXX ,w lokalizacji ma Dolny Śląsk a dokładnie jest z Jeleniej Góry,sprzedaje różne części motocyklowe całe motocykle, piszę na forum ponieważ kupiłem poza allegro i nie mam jak wystawić negatywa,

W moim przypadku były to oryginalne kufry BMW, ponieważ jakość zamieszczonych zdięć była słaba zadzwoniłem do sprzedającego z pytaniami o stan kufrów a szczególnie to czy sa popękane klejone itd. sprzedawca oszust ZAPEWNIAŁ, że oprucz tego ,że nie mają kluczy są w stanie idealnym, kupiłem .

Otrzymałem dwa popękane , klejone w wielu miejscach kufry z wyłamanymi klejonymi i popękanymi mocowaniami do stelaża ! oczywiście sprzedawca się wypią odnośnie zwrotu

 

przykładowy link do jednej z jego aukcji: http://moto.allegro.pl/honda-cx-500-c-custom-cx500-vt-vn-xv-en-vn-750-i1863590311.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i warto było dla tych kilku złotych taniej kupić poza allegro? Zapłaciłbyś więcej i byłaby możliwość odzyskania pieniędzy, a tak zostałeś z ręką w nocniku.

 

Tu nie chodziło o "oszczędność" i dlatego poza allegro, poprostu zadzwoniłem,z kontekstu rozmowy wszystko wydawało się ok, wiec podałem mu swoje dane i kupa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A system komentarzy to jest tak sobie do ozdoby tylko? Rzuciłem okiem na jego aukcję z CX500, przeraziła mnie pisownia i treść opisu. Spojrzałem na negatywne komenty i od razu wiem że od niego nie kupiłbym nic poza Allegro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kylo ale jak dyrny to teraz masz. Dla kupującego nie opłaca się kupować poza allegro. To sprzedający płaci prowizję i jemu ewentualnie by zależało. Komentarze to następna sprawa, która kieruje moimi decyzjami o zakupach. Nie kupuje poza allegro...za dużo do stracenia co widać na załączonym obrazku.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kylo ale jak dyrny to teraz masz. Dla kupującego nie opłaca się kupować poza allegro. To sprzedający płaci prowizję i jemu ewentualnie by zależało. Komentarze to następna sprawa, która kieruje moimi decyzjami o zakupach. Nie kupuje poza allegro...za dużo do stracenia co widać na załączonym obrazku.

 

W pełni zgadzam się z Twoją i innych wypowiwdziami, tyle, że jak dotąd wszystko co kupiłem na allegro(może miałem sporo szczęścia) było ok i zgadzało z tym co sprzedawca deklarował,dlatego nawet nie zaglądałem w opinie.

....do teraz, taka nauczka

 

A posta napisałem po to aby OSTRZEC innych przed NIEUCZCIWYM SPRZEDAWCĄ a nie po to aby ktoś się na de mną litował, zdaję sobie sprawę, że dałem d..y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma jeszcze kilka innych nicków na alledrogo (poznaję po nr tel). Kiedyś kupowałem od niego rozrusznik do VT750, ale najpierw zadzwoniłem, a potem pojechałem osobiście. Jest dość drogi, ale część dostałem wyborną. Sam sobie wybrałem z kilku dostępnych. Jednak motocykle stoją u niego miesiącami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zgłosić sprawę na policję. Naszym przypadkiem (kupiliśmy na allegro poza aukcją od człowieka, który miał same pozytywy i jednego negatywa za to, że wygrał aukcję a potem zmienił zdanie) zajęli się dość sprawnie, fakt że sama się pobawiłam w detektywa i zdobyłam wszystkie dane pana sprzedawcy (poza nr konta nie mieliśmy nawet nazwiska, tak wyszło) i mieliśmy z nim korespondencję mailową. Wszystko zaniesione w formie wydruków na policję, nie minął miesiąc chyba nawet, a oddał kasę na konto. Nam Pan co prawda nawet przedmiotów nie wysłał, ale sprzedażą całkowitego bubla też powinni się zająć - trochę wiary w nasze organy ścigania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, organy ścigania w taje sytuacji są skuteczne bo wszystko mają podane na tacy. Wyślą fax czy coś tam do odpowiedniego rejonu, tam panowie pójdą pod adres i pokażą "gwiazdkę szeryfa", sprzedawca się spietra i odeśle kasę. A kwity do archwium policyjnego i statystyka rośnie.

 

 

To tak jakby ktoś Ci gwizdnął motonga i policji podasz namiary, adresy i nazwiska gdzie ten skradziony sprzęt się znajduje. Wtedy bardzo chętnie "odzyskają" pojazdy, wystarczy wrzucić dupsko do Poloneza, jechać pod wskazany adres i postraszyć kapiszonowcem. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uważam, że takie naciąganie nawet poza allegro powinno być za każdym razem zgłaszane. Przecież to dla naszego dobra. Sam sprzedaje na allegro oraz mam sklep na internecie. Wiem, że nie potrzeba allegro by ściągnąć niesłusznie zabrną kasę. Wystarczą maile i wpłata na konto i Wystarczy zgłosić.

Jeżeli raz im się pozwoli będą to na innym testować. Czym prędzej tym lepiej. I to niezależnie od kwoty.

 

To teraz kup u niego przez aukcję wał korbowy za kilka złotych i napisz negatywa że posłał Ci tylko nakrętkę:icon_biggrin:

To też niedobrze bo gość też Ci wystawi negatywa i napisze że nie czytałeś opisu. Ja zawsze zgłaszam naruszenie zasad opisu towaru. Reklama ogłoszenie. Gdyby było więcej takich zgłoszeń zablokują sprzedaż.

Sklep www.netbiker.pl. Sprzedaż części do motocykli.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...