Skocz do zawartości

cr 250


Rekomendowane odpowiedzi

chcę zakupić cr 250

co myślicie o takim sprzęcie

jeździłem trochę ktm chinolem 200cc kiedyś hondą crm 125cc

ile to ma koni dokładnie

na co mam zwracać uwagę przy zakupie

 

wiem o tym , że to mocny sprzęt ale nie ma okazji na Podlasiu lub w woj mazowieckim tylko cr jest

 

czy poradzę sobie z tą mocą gdzie zaczynać latać nią na początek

 

proszę was o odpowiedzi z góry dzięki i pozdrawiam a i proszę was o usunięcie moich starych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej poradzisz(dodano później yyy sorki nie spojrzałem na wiek ... niestety ja na twoim miejscu bym tego nie kupywał w tym wieku!) ;p ja się podczepie bo mam pytanie czy to normalne że na zgaszonym silniku sprzęgło nie wysprzęgla i nie ma możliwości pchania motory na wciśniętym sprzęgle i biegu? bo jeszcze po kupnie nie odpaliłem motoru i ztąd te głupie pytanie ... jeśli nie to co mogło sie popsuć i jak to naprawić ;)

Edytowane przez prze_cinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech se i 500kupi, jebnie na pierwszym zakrecie, selekcja naturalna

Już mniejsza o to, ale od jakichś dwóch lat na tym forum zaczynają powstawać takie tematy że nie ma o czym w ogóle pisać, coraz mniej osób z ogromną wiedzą udziela się ( a są tacy), coraz mniej jest poruszanych poważnych dyskusji. Natomiast pytania typu czy EXC będzie dobre, enduro dla początkującego pojawiają się w zastraszającej ilości... Śmiem twierdzić że dział Cross/Supermoto/Enduro z przed zmian (podział na marki itd) był naprawdę encyklopedią wiedzy , a dziennie powstawały dziesiątki tematów, teraz zasobem info motox i i inne miażdżą FM, nie mówiąc o tym że kompletnie się tutaj nic nie dzieje w porównaniu do tego co było dawniej... a szkoda nawet gadać :icon_rolleyes: :banghead:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do forum, to bardzo dużo straciło użytkowników podczas problemów jakie były pare lat temu. Co do motoxa , to moje zdanie jest takie , że tam zostało kilku ( na palcach 1 reki) userów z wartościową więdzą reszta to nabijacze postów.

 

Co do temu, jak sprzedawałem swoje pierwsze moto , tj ktm sx/gs 125 r 92 to kupił go odemnie chłopaczek, który po dt 80 kupił sobie właśnie CR 250, i podczas pierwszej jazdy połamał obie nogi ( :O ). Jego tata poszedł po rozum do głowy i sprzedali ćwiare i kupili sete. Poźniej mi pisał po ok 2 miesiącach że jeszcze ma problemu z opanowaniem moto.

 

Po informacjach jakie dałeś, śmiem twierdzić że doświadczenie i obycie z moto jest znikome w twoim przypadku i ćwiara będzie Tobą pomiatać. Lepiej wstrzymaj się do przyszłego sezonu z kupnem, zarób i odłóż wiecej kasy i kup jakąs fajną i zdrową setke . A mogę się z TObą założyć twoj ktm gs 125 nie jedzie tak jak przystało na prawdziwą sete i napewno taka zdrowa seta niejedno krotnie Cię zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien wysprzęglać. Jeśli wrzucisz bieg na zgaszonym silniku i wciśniesz sprzęgło to motor powinien wysprzęglić, oczywiście powinien dawać spory opór podczas próby popchnięcia go do przodu, ale jednak.

Edytowane przez latirider

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne że na zgaszonym silniku sprzęgło nie wysprzęgla i nie ma możliwości pchania motory na wciśniętym sprzęgle i biegu? bo jeszcze po kupnie nie odpaliłem motoru i ztąd te głupie pytanie

 

nienormalne :D powinno normalnie wysprzęglać

 

, teraz zasobem info motox

 

taaaa motox to dopiero porażka........tamtejsi ludzie nie odkryli jeszcze enduro ja nikogo nie zmuszam do xteka ale jak widze że koleś szuka moto do lasu a tam sypią cr125, crf 250 , yzf250.....po co sa hard enduro ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienormalne :D powinno normalnie wysprzęglać

 

 

 

taaaa motox to dopiero porażka........tamtejsi ludzie nie odkryli jeszcze enduro ja nikogo nie zmuszam do xteka ale jak widze że koleś szuka moto do lasu a tam sypią cr125, crf 250 , yzf250.....po co sa hard enduro ??

 

Weź poprawke na to że motox z założenia ma być forum o tematyce czysto motocrossowej i fmx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://moto.allegro.pl/honda-cr-250-r-zadbana-niezawodna-i1894108975.html

 

Zna ktoś tą CR-kę?

Ponoć stan bardzo dobry, do wymiany o-ringi dyfuzora i uszczelniacz kopki.

 

 

 

Dopisano:

Już znam stan tej Cr-ki , od dzisiaj nocuje u mnie w garażu :biggrin:

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...