Skocz do zawartości

kto lubi Ople Astry I?


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że 1.4 8V na wysokich obrotach szło nawet lepiej od tego 1,6. Tylko, że mój sedan był kilkadziesiąt kilo cięższy od kumpla krótkiej.

 

Swego czasu te 60 kacy i ok. 125 momentu wymiatało :icon_mrgreen:

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 1.4 8V na wysokich obrotach szło nawet lepiej od tego 1,6. Tylko, że mój sedan był kilkadziesiąt kilo cięższy od kumpla krótkiej.

 

 

sedany są najlżejsze, niecała tona

moja w tej chwili moja waży 1117kg (w tym lpg ~36kg) 2.0 8V

 

 

 

Swego czasu te 60 kacy i ok. 125 momentu wymiatało

 

60KM miało 103NM

82KM 113NM

90KM (16v) 125 NM

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pierwszy temat o autach na tym forum jaki śledzę od początku, strona po stronie. :icon_eek:

 

 

Ciekawe opinie o Astrach. Wiem że silnik spocony, to samo było w Kadecie, syf przy pokrywie zaworów a to dzięki korkowej uszczelce. Ojciec bujał Kadettem jakiś 10 lat i chyba tylko o-ring pompy wody sprawiał problem.

 

 

Guzik - jak już będę miał w dłoni plastik z wbitą odpowiednią literką to się odezwę o Astrę, może jeszcze będzie u Ciebie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak niedługo będę szukał dupowozu do pracy to tylko opel Astra I lub Kadett E . Jak nie zgnity to auto nie do zaj****a. Swoim starym Kadetem D nawet klocki betonowe na tylnej kanapie woziłem, że o holowaniu przyczepy z motocyklem nie wspomnę. :) Podtlenek LPG lubią jak woźny piersiówkę z rana a ceny części są po prostu śmieszne. W dodatku żeby go naprawić najczęściej wystarczą klucze 10, 13, 17, śrubokręt i taśma izolacyjna.

 

Krzychu, kadetem TERA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę prawko B teraz na topie- w końcu zima sie zbliża :D ja już przebrnąłem przez ten horror ufff za 6 razem po chyba 3 latach :D

 

1.6 na monowtrysku w kadziu (asteroida ma ten sam chyba ) jest nie do zaje***nia, nnic nie trzeba robić :D kumpel próbował zakatować brakiem serwisu i pałowaniem-zgniła buda że nie było co spawać silnik jeszcze żył :D

 

ale jeśli astra ma taką samą budę jak kadet to w sumie sie nie dziwie że silnik przeżyje auto :D

 

ja brałem po uwagę astrę 1.6 elpidżi ale za wysokie ceny OC są w PL i wybrałem dełu :D też gnije ale oc niższe :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...