Skocz do zawartości

Rewanz.


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33-letnie doświadczenie życiowe pozwala mi nieśmiało stwierdzić, że od łamania palców i dźwigni lepsza jest dobra gadka, pewność siebie i pozytywne nastawienie do ludzi. I wcale nie mam 213 cm wzrostu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja. Mam wujasa, który każdą niemiłą sytuację potrafi przemienić w żart, a z wroga w mig zrobić przyjaciela. Da się, ja niestety z racji gówniarskiego wieku jeszcze do tego nie dojrzałem, ale mam nadzieję, że z czasem też odkryję w sobie taką umiejętność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33-letnie doświadczenie życiowe pozwala mi nieśmiało stwierdzić, że od łamania palców i dźwigni lepsza jest dobra gadka, pewność siebie i pozytywne nastawienie do ludzi. I wcale nie mam 213 cm wzrostu :icon_razz:

 

...Albo szybki celny hacur z zaskoczenia w podbrudek.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie - i tu się kłania zasada, której uczą podczas robienia prawa jazdy na kat. A: jeżeli zmieniasz zasadniczo tor jazdy, nawet w obrębie jednego pasa, zasygnalizuj to kierunkowskazem.

 

Jak dla mnie zasada bardzo fajna. Dodatkowo uczy tego, żeby jechać przewidywalną dla innych kierowców trajektorią.

 

Sherman chyba jaśniej tego ująć nie mógł. Naprawdę nie rozumiem czemu jeszcze niektórzy kryją tamtego CZOPA na 2oo. Sam pewnie głosi hasła o tym, aby kierowcy patrzyli w lusterka, a ze swoich nie korzysta podczas zmiany pasów ruchu. :X

 

Takich gości tylko łopatą w łeb i do lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dużo jeszcze nam brakuje do Rosjan - oni są jednak lepszejsi od nas pod tym względem - u nas się mówi jak się cos z**bie POLSKA ale jednak trzeba im przyznać wyzszość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...