Skocz do zawartości

Wałęsa miał wypadek


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość mam tego forum.

Nie masz racji to i masz dosyć.

Wymyślasz pierdoły a teraz w kącie beczysz, że pojechali po Tobie.

Tęsknić nie będziemy...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak- bo motocykliscie to swiętość. Mam cały czas patrzec w lusterka czy jakis po..eb przypadkiem nie jedzie 90.. Moze w Twoich latach młodosci było inaczej.,.. tylko ze wtedy jezdziło sie wfmkami 80.. A bełkotac mozna bo to przy piwie a pan Panie Piotrze to sie potrafi ze swoją ,,starozytną" wiedzą wszędzi wpier...lic. Dość mam tego forum.

 

Po to forum motocyklistów wydało kolejną edycję naklejek "Patrz w lusterka" aby inni nie zapominali.

Jeżeli piszesz o motocykliście " jakis po..eb" to kim Ty jesteś ? pisowskim prowokatorem ? czy samochodowym frustratem?

nikt za Tobą nie zapłacze na tym forum

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo niegrzecznie się zachowaliście względem tego człowieka...

 

to go przeproś w imieniu całego forum za niestosowne zachowanie jeżdżących nieprzepisowo :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam cię człowieku o nicku którego już nie pamiętam. Przepraszam w imieniu całego forum. Ta garstka ludzi wypowiadająca się w tym temacie to straszni napaleńcy-tzw rzeźnicy... Oni 90 km/h to mają jak wyjeżdżają z garażu.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę ,,znawców" o rozjaśnienie mojego zamglonego umysłu. Jedno jest pewne. Toyota Ravka nie ma pół przodu. Wałęsa bawi się w supermena i szybuje 30 m od leżącego moto. No napewno jechał 90. Może miał kurtkę aerodynamiczną?

A co do przepisów to że są chore w niektórych sytuacjach to nie ma wątpliwości.

 

No to wyjaśnię, chociaż "znawcą" nie jestem więc tak tylko pobieżnie ;) 30m to całkiem blisko przy takiej prędkości biorąc pod uwagę masę człowieka i prędkość (było w szkole na fizyce) a że kilka wypadków niestety miałem nieprzyjemność widzieć m. in. potrącenie dziecka przy prędkości samochodu około ~30km/h jak wyleciało w górę na wysokość pierwszego piętra (nie zatrzymała się pewna Pani na zielonej strzałce), albo jak zakonnica potrąciła kobietę na pasach a ta zatrzymała się 15m od pasów... Tak więc podtrzymuję iż 30m to wcale nie bajka...

 

Po to forum motocyklistów wydało kolejną edycję naklejek "Patrz w lusterka" aby inni nie zapominali.

 

:) Na ten temat mam swoje zdanie:

 

Zacna idea, ale niestety dosyć hmm nietrafione hasło :P a zwłaszcza słowo "wszędzie".

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie czytam forum i słucham Wydarzen. Slyszeliście.Młody Wałesa jechał 115 góra 120 km/h. !!!! Winny gość który włączał się do ruchu

Nie wiem jak Was ale mnie szlak trafia. Syn b.prezydenta to wszytsko idzie załatwić a gość który włączał się do ruchu winny całemu zdarzeniiu. Wg mnie Walesa napewno sadził dużo więcej pozatym jezeli przed sobą widział tira i samochoód który się właczał do ruchu to po pierwsze mogl zachować wiecej ostrożności.

Moze sie nie znam ale wg mnie ze 100 do 0 motorem idzie naprawdę szybko wychamowac. Nawet jezeli nie do 0 to przy np 60 raczej by się tak nie porozbijał.

 

Kolego miły.

Czy masz prawo jazdy? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, jakie obowiązki spoczywają na kierującym, który wykonuje manewr zawracania, a takowy wykonywał kierowca Toyoty. Nie chce mi się tu wszystkiego wklejać, więc odsyłam do Ustawy "Prawo o Ruchu Drogowym" art. 22.6.4.

I błagam - słownik do ręki! Wyhamować, na pewno, poza tym....

 

Ja, przez ułamek sekundy, jak przyśpieszam.

 

Kurna, Heniek, że tych plusów nie ma! Dałabym Ci jak nic! (plusa oczywiście :icon_mrgreen: )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miły.

Czy masz prawo jazdy? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, jakie obowiązki spoczywają na kierującym, który wykonuje manewr zawracania, a takowy wykonywał kierowca Toyoty. Nie chce mi się tu wszystkiego wklejać, więc odsyłam do Ustawy "Prawo o Ruchu Drogowym" art. 22.6.4.

I błagam - słownik do ręki! Wyhamować, na pewno, poza tym....

 

Ale w tej ustawie chyba też wspominają o zakazie przekraczania dpuszczalnych prędkości. Nie jestem jakos bardzo obeznany ale tak mi się coś kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...