Skocz do zawartości

K750 a K750M


Travis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam informacji na temat K750M.

 

W necie wyczytałem że K750M to zmodernizowana wersja K750. Na czym polegała modernizacja? W jakich latach były produkowane K750 i K750M ? Czy były one produkowane w tym samym czasie?

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety strona koleżanki Wild jest od dłuższego czasu nieaktywna. Były to raczej kosmetyczne zmiany, zrezygnowano z zimowych głowic, inna przednia tarcza kotwiczna, zagościły normalne klamki. Obudowa dyfra nowszego typu. Teraz trudno powiedzieć co i jak. Często było tak,że montowali w Kijowie to co mieli na półkach.

oldboxer.pl

 

Renowacje Radzieckich Boxerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były to raczej kosmetyczne zmiany, zrezygnowano z zimowych głowic, inna przednia tarcza kotwiczna, zagościły normalne klamki. Obudowa dyfra nowszego typu. Teraz trudno powiedzieć co i jak. Często było tak,że montowali w Kijowie to co mieli na półkach.

Raczej malo kosmetyczne bo i rama i cale zawieszenie i inne koła i skrzynia i kierownica i błotnik tylny i wiele innych elementów. W sumie jeśli chodzi Ci o różnice miedzy wczesna k750( W )a k750M to jak różnica miedzy dużym fiatem a polonezem. Kosmetyka?

 

A jeśli o różnice miedzy k750 a k750M to najistotniejsze cechy tej modernizacji polegały na zastosowaniu długiej skrzyni ze wstecznym i co za tym idzie długiej ramy motocykla.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bo właścicielce wymyśliło się k* zmian i budowa od zera. poza tym wiele błędów, które trzeba przeredagować/ywać. na dzień dzisiejszy mogłabym wrzucić starą kopię strony, ale za czas jaki dałam ludzi na przetrzymanie to aż mi przed samą sobą głupio dawać "stare śmieci".

 

znów powiem - niestety, zmieniły mi się ostatnio priorytety w życiu :icon_rolleyes:

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz motocykle trzymam w firmie pod kamerami i alarmem - mają z resztą ciekawe i kolorowe towarzystwo :icon_twisted:

 

kupując mieszkanie, wywalczyliśmy 2 (na w sumie 6 ;) ) miejsca dla moto + jeszcze jedno samochodowe. trzy koło siebie, na samym końcu, w kącie także lajt.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...