Skocz do zawartości

Dosiad- pozycja za kierownicą


tiger666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tym stwierdzeniem to już dałaś do wiwatu całkowicie

jak wyżej Komandosek stwierdził to gymkhana jest najbardziej zbliżona do codziennej jazdy drogowej zwłaszcza tej w ruchu miejskim

 

Znaczy w korku? Ja jeżdżę bardzo dużo po mieście i na pewno takie umiejętności bardzo by mi się przydały - ciasne zawracanie choćby.

I żeby była jasność - podziwiam tych, co jeżdżą w gymkhanie, bo tak nie umiem.

I naprawdę, nie musisz tak napadać. Więcej dystansu. I pokory.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z napadaniem może masz rację - przepraszam - wygląda jakbym się przyczepił ;)

a z uwagą o pokorze to nie rozumiem..?..

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale na sali gimnastycznej już pewnie dało się znaleźć różnice :icon_razz:

 

No co Ty, obie mialy piekne dlugie nogi i wspaniale figury, a z jaka gracja sie poruszaly :icon_mrgreen:

 

Piorko, daj pokoj, choc pogadamy o d... znaczy gimnastyczkach, bo jak juz Theodor slusznie zauwazyl, szkoda pradu na lap'a :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, obie mialy piekne dlugie nogi i wspaniale figury, a z jaka gracja sie poruszaly :icon_mrgreen:

 

Piorko, daj pokoj, choc pogadamy o d... znaczy gimnastyczkach, bo jak juz Theodor slusznie zauwazyl, szkoda pradu na lap'a :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

:lalag: Trzeba wątek przenieść do "Przy piwie". Mam sporo koleżanek gimnastyczek, bo jestem po AWF-ie :biggrin:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: Trzeba wątek przenieść do "Przy piwie". Mam sporo koleżanek gimnastyczek, bo jestem po AWF-ie :biggrin:.

 

Przeca wiem :icon_mrgreen:

 

tez ide spac bo mam taki zapier*ol ze w dwa tygodnie wyrabiam o co w zeszlych miesiacach przez miesiac.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...