Skocz do zawartości

VTR 1000 SP-2 vs RSV 1000 R


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, ale TL na prawdę nie urywa dupy.

To jest lytr jeszcze z tamtego wieku, w międzyczasie dużo się przecież zmieniło.

Moim zdaniem sprzęty, na których definitywnie można się dzisiaj obsrać to:

 

1. ZX10R (ponoć 2006-2007 były najdziksze)

2. R1 praktycznie każda po 1 modelu.

3. GIX K3,k4,k5

4. RC8 jest ponoć wredną i wściekła, ale użytkowników na razie niewielu...

 

Bardzo niedawno dałem przetestować kumplowi swoją TLę. Po przesiadce z R1 "frytki" gość był bardzo zawiedziony...nie chciał mi robić przykrości, ale jego wyraz twarz mówił wszystko.

 

Sorry, ale Tla nie jedzie ani tak:

ani tak:

klik

 

TL jest fajny, ale najwścieklejszy nie jest, co tu dużo mówic...

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale TL na prawdę nie urywa dupy.

To jest lytr jeszcze z tamtego wieku, w międzyczasie dużo się przecież zmieniło.

Moim zdaniem sprzęty, na których definitywnie można się dzisiaj obsrać to:

 

1. ZX10R (ponoć 2006-2007 były najdziksze)

2. R1 praktycznie każda po 1 modelu.

3. GIX K3,k4,k5

4. RC8 jest ponoć wredną i wściekła, ale użytkowników na razie niewielu...

 

dla mnie k4 byl bardziej nerwowy niz zx10r czy r1 ( a mialem ich po pare)

ale 2011 zx10r to dopiero krok w przod , jakos w rc8 specjalnie mnie nieuwiodla

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy SP2 czy RSV - bierz to co Ci sie trafi lepiej wyposażone, w lepszym stanie, albo ... upij Yuby`ego i odkup po promocji Jego SP2 :) Mi coraz częściej chodzi po łbie wystawienie na wiosne sp-1, jeśli by sie udało sprzedać to zx10r w I lub II wydaniu, ale jakbym miał wydać na moto z 30 000 to szukałbym KTM RC8 :) a tak przy odrobinie szczęścia będzie "dycha", w imie zasady "by życie miało smaczek raz rzędówka raz widlaczek" :P Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest oczywista - nie ma co tu porównywać do motocykli współczesnych, bo to bez sensu. Niestety kiedy Suzuki wypuściło TL, model okazał się nieudany - przez 5 lat ani razu TLR nie wystartował w zawodach, o czymś to świadczy.

Mimo to i tak uważam, że jest zajebistym motocyklem, nie jest demonem wściekłości, ale na pewno jest motocyklem nietuzinkowym, który daje dużo frajdy.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Djobeł ... Motocykl nie musi być idealny by zostać kultowy, lub chociaż nietuzinkowy ... TRX 850, GTS 1000, V-Max, X4, PC 800,CBX 1000, VFR 750R ... I wiele, wiele innych ciekawych konstrukcji które mniej lub bardziej spełniały oczekiwania swoich twórców i nabywców. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi inne moto - trzeba to wziąć pod uwagę. No i to co najważniejsze - czyli rok produkcji / rok modelowy - wystarczy zerknąć na dzisiejsze ściguny a na te sprzed 5-6 lat - strasznie się różnią i dokonał się ogromny postęp, a przecież te 6 lat temu mało kto wiedział co tam jeszcze pozmieniać :)

 

Jeżeli miał bym w chu chu kasiory to napewno kupił bym nową Multistradę - bajeczka. Mi się na tym bosko jeździło.

 

RC8R - jeździłem ale w deszcz - także nie za bardzo było jak sprawdzić potencjał... Ale fakt - kop potężny.

 

Buele to fajne zapierdalacze - szczególnie te nowe z Rotaxem 1125 - krótki rozstaw osi, rwie na koło jak szalone

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki OFF, przykład ułańskiej fantazji właściciela ;)

 

http://moto.allegro.pl/aprilia-rsv-1000-nie-suzuki-kawasaki-yamaha-i1810969126.html

Ta, opis wiele mówi o właścicielu :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...