Skocz do zawartości

VTR 1000 SP-2 vs RSV 1000 R


Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że umrzesz pod kołami Tira?

 

Myślę, że jak odkręcę to puszczę kierownicę.

 

Ja ide w innym kierunku... szukam Fajera od roku 2006...do mocy przyzwyczaisz się po kilku dniach.

 

Ernest, mój Ty... Kupuj, kupuj... Wspaniały sprzęt i tylko tyle mogę powiedzieć. Po 954 to druga Honda w której się po prostu zakochałem.

 

Spinaliśmy się z kumplem na trasie, on 90 kg, ja 70 i wierzcie mi na słowo, że na prawdę minimalnie, ale to minimalnie mnie na prostej odstawiał swoją 10 06. Oba moto to oryginały z akcesoryjnymi szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo RSV w starej budzie, http://moto.allegro....1803336375.html

 

 

Tą RSV to kojarzę - ok. 2 lata temu na allegro była za 13 czy 14 klocków. Raczej ta sama.

 

Tak zajebanej gumy jak Twoja to dawno nie widziałem. :icon_biggrin:

 

Rano zrobię foty to wrzucę, będzie dla potomnych - żeby widzieli co to jest hardkorowa jazda na hardkorowej oponie z uciekającym tyłem w każdym lewym zakrecie i wyłaniającymi się z czeluści drutami :icon_biggrin:

 

 

No teraz jest już naprawdę dojebana. Może ktoś się skusi - mam do oddania oponke, używana turystycznie, lekko po-torowa ;)

post-40997-0-27449800-1315766584_thumb.jpg

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby tą SP-1 kojarze, jakies 2 lata temu była chyba w Lublinie, albo gdzieś na wschodzie, dzwoniłem wtedy do faceta, chyba starszy gosć, mówił, ze sprzedaje lub zamienia na FJR bo chce turyste, b. doinwestowana sztuka. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ma dwie lokomotywy :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak po 700km haya z 2001 pelny wydech yoshi i amor hyperpro z przodu stalowki

 

- wygodniejsza rece wyzej nogi nizej, siodlo nisko wiec nie ma problemu z ziemia

- to co robi na 6 biegu od 200 do 300 to jakas masakra, ( juz rozdziewiczyla 2 kumpli 300km/h )

- zawieszenie duzo lepiej wybiera nierownosci, jezdzi sie duzo przyjemniej

- duzy bak, na 20 litrach robie 300km oczywiscie jak zwykle nikt nie uwiezy albo powie ze jezdze 90km/h

-duze czytelne zegary

- bardzo fajnie miekko skreca nie wiem jak to okreslic do tl trzeba wiecej sily

- nie mam cisnienia na napierdalanie

 

- jakos mi po barkach wieje kumpel wsiadl z xx i mowi to samo

- hamulce rzeczywiscie takie sobie

 

ogolnie bardzo fajne moto ktore az sie prosi o strzelanie dluzszych trasek

 

 

TL

- dzwiekiem zabija kazda r4

- do napierdzielania jest duzo fajniejszy, lepiej mi sie na nim chowa za owiewkami moze sie przyzwyczaiłem, lepiej wyprzedza, pewnie sie przyzwyczailem w koncu ponad 20 tys na nim zrobilem, jest bardziej zwarty

 

- najwiekszy minus tl to jazda po polskich typowych dziurach tylko dlatego haye kupilem bo tl mnie wykanczal pod tym wzgledem

Edytowane przez Dr.Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...