Skocz do zawartości

Metzeler M3 vs. Michelin Pilot Power


Rekomendowane odpowiedzi

Tematów o oponach jest mnóstwo...

ale interesują mnie te konkretnie gumy.

Yuby pewnie wypowie sie zaraz o M3... wiem wiem czytałem.

 

Nie interesuje mnie pirelli... nie interesuje mnie m5 ani Michelin PP 2CT tylko te które wymieniłem... skłaniam się ku M3 po opisach Yubego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na przodzie w bandicie PP 2Ct, przejachane juz jakieś 7 tys.km, super gumy.

 

Pytsnir bylo o sport a Ty wypowiadasz sie o sportowej turystyce.

 

Bralbym M 3

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie starczą na pewno na 7k średnio 3-4 ... miałem już kilka kompletów Bt016 ... trochę się przyzwyczaiłem ale jeżdżę na nich od kilku lat i nie mam porównania... a to podobno słaba guma... mimo iż z wielu mieszanek i dość droga.

Jutro się rozejrzę... bo jest w Wawie PP za 800zł ... i wymienią od razu... ale nie znam ich jeśli chodzi o wymianę - Motohurt Warszawa Radzymińska.

Wolałbym kupić coś w necie i wymienić na puławskiej, byłem tam już kilka razy i mogę polecić, w przeciwieństwie do np. motoszklarni na radzymińskiej.

 

 

 

 

Gumki kupione. M3 były z początku 2010 więc wyszło na Michelin PP z 2011 za 810zł

W środę pojadę na wymianę. Dam znać jak wrażenia jak trochę na nowych zrobię km.

Edytowane przez Rafal_W_wa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja mam jeszcze dodatkowe pytanie. Obie są praktycznie w tej samej cenie, komplet za niecałe 800. Która będzie lepsza na deszcz i bardziej trwała. Z testów wiem że na mokre PP, A jak wasze doświadczenie?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Gumki kupione. M3 były z początku 2010 więc wyszło na Michelin PP z 2011 za 810zł

W środę pojadę na wymianę. Dam znać jak wrażenia jak trochę na nowych zrobię km.

 

 

 

 

Chyb już zrobiłeś trochę na nich. Miałeś opisać wrażenia.

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podpinam się

 

co lepiej się sprawdzi w mocnym nakedzie typu Triple?

już jestem prawie zdecydowanu na PP,ale wolę jeszcze podpytać ;)

jazda głównie w mieście i niedalekie traski.raczej po suchym

priorytet - ma się szybko nagrzewać i dobrze kleić

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...