Skocz do zawartości

Mądry polak po szkodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Komóra??? to nawet dobry pomysł :twisted: :twisted: :twisted: , jak ktoś chce to niech pisze na priva, podam nawet adres co by nikt z pod niego nic kupował,

koleś może nsr-ke opychać - w "idealnym" stanie, funkiel nówka :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Też się chętnie dołącze do jakiejś akcji. Może tak w ogóle to na forum publicznie ujawniać wszystkie dane takich :twisted: :twisted: :twisted: gnojków :twisted: :D :D

I zrobić temat "U TYCH OSZUSTÓW, ZŁODZIEI I SPRZEDAWCÓW ŚMIERCI - NIE KUPUJEMY" :x :x

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

...Może tak w ogóle to na forum publicznie ujawniać wszystkie dane takich  :twisted:  :twisted:  :twisted: gnojków  :twisted:  :D  :D  

I zrobić temat "U TYCH OSZUSTÓW, ZŁODZIEI I SPRZEDAWCÓW ŚMIERCI - NIE KUPUJEMY" :x  :x ...

 

coś takiego by sie przydało, ale panowie moderatorzy napewno sie niezgodzą :roll: :?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłajmy mu takie smsy z samych myślników-wkur....wiem bo mi pijany kumpel tak docinał-a ja głupi każdego chciałem czytac a tam same myślniki o takie:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ no i co nie wkurza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno Micek :!:

 

Jeśli kupujesz ŚM to jest tam druk ogłoszeń bezpłatnych. Odwdzięcz się kut..owi :twisted: i ogłoś jako nieuczcziwego sprzedawcę, a uratujesz tym samym również komuś tyłek. I już niczego nie sprzeda. Wtedy przekona się kto na tm lepiej wyjdzie :twisted: :D .

ONI TEŻ NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ :!: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWSZE MOŻNA BY GO BYŁO POZWAĆ NA DROGĘ SĄDOWĄ TYLKO ZA DUŻO BY TO KOSZTOWAŁO NERWÓW I CZASU.

MICEK 3MAJ SIĘ I TEŻ TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI ŻEBYŚ JAK NAJSZYBCIEJ WYJECHAŁ SWOIM JUŻ ZROBIONYM SPRZĘTEM :D :D :D :D :D :D

TWÓJ STARSZY TO RÓWNY GOŚĆ POZDRÓW GO :D :D :D :D :D

A CO DO TEGO SK.......A TO %&(^%@!#@!@@@! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ^*^%$%$#@!@#$#%$#^%^ :) :) :evil: :evil: I JESZCZE #@%^%$^%$&& :x :x :x :x :x :x TAK KOŃCZĄ j*b..I OSZUŚCI 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogą sądową nie da rady, zresztą starszy mi powiedział że umowe spisał z poprzednim właścicielem, bo ten hu* tego niezrobił, kupił moto z dowodem bez umowy 8O , więc automatycznie sie wycwanił i niemożna mu nic zrobić (prawnie moto nigdy niebyło jego,tyle co kupił,rozj*bał i sprzedał) nawet gdyby miał tą umowe to

jest tam taka parafka która mówi o tym, że kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu i niebędzie zgłaszał żadnych roszczeń do sprzedającego,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...