Skocz do zawartości

najszybsze cruisery/choppery


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, Magna dobrze idzie. Silniczek V4.

 

Myślę że Triumph Rocket III sporo ciśnie.

 

Tylko niestety go zdlawiono, bez kaganca 265 km/h

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich porównań wynika że Magna V65 jest nie do pobicia.Rekordowy vmax to ok 280 km/h a 1/4 mili to 10.75 s i ponad 200km/h.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności, w Dużej (V65 - tak oznaczano pojemność w calach sześciennych - 1100cm3) prędkość przekracza możliwości utrzymania się w siodle. Osiągi też mogą wdeptać w asfalt posiadaczy wielu szlifierek - jeżeli tylko zechcemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati Diavel też całkiem nieżle się prezentuje pod tym względem :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o V-Maxie cisza? Szczegolnie nowym chociaz stary tez jest agresor straszny.

Jest tego troche - wiele crusierow/chopperow zapindala jak wsciekle. Mozna sie zdziwic na swiatlach.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o V-Maxie cisza? Szczegolnie nowym chociaz stary tez jest agresor straszny.

Jest tego troche - wiele crusierow/chopperow zapindala jak wsciekle. Mozna sie zdziwic na swiatlach.:)

v-max też się łapie?

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vmax do kategorii cruiser/chopper? :icon_rolleyes:

 

 

W ogole sie nie łapie. Ma elementy klasyka ale blizej mu do nakeda niż choppera.

Jak V-max to naked to ja swiety jestem. Owszem to nigdy nie byl prawdziwy chopper czy cos w stylu ale on powstal jeszcze w czasach gdy krzykiem mody i designu byly barokowe yamahy virago i byl po prostu czyms pomiedzy gatunkami. Zreszta ten sam silnik tylko wykastrowany ladowal w Royal Star. Jesli by sie tak stricte definicji choppera trzymac to 99% wspolczesnych tworow sie nie lapie a nowe power-cruisery to juz wogole.

No bo czym jest taki np. V-Rod? Chopper? Nie Cruiser? Wogole odpada. Jedyna ludzka kategoria to owe power-cruisery chociaz nazwa cruiser jest tutaj na wyrost.

 

http://www.motogen.pl/galeria/motocykle/yamaha-v-max,art68.html

Wg mnie jednak z wygladu blizej mu do armatur niz sportow/nakedow.:)

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Jak jechaliśmy z vtx1800 to mu się odcinka włączała.Laliśmy z tego na postoju śmiesznie było.Co chwila przelatywał z lewej.

Najszybszy był kierowca z virago 1100 starej.Leciał jakieś 100km cały czas 180 i więcej.Na drugi dzień jak zapalił moto olej mu się świecił.Potem znalazłem mu igłe dragstara 1100 dwa razy pojechał z kolegami i musieli na niego czekać.Po 2 tyg. go sprzedał to moto :)

V-rod jakoś wielkim ogniem to mnie nie zaskoczył raczej słabł na ostatnim biegu i redukowałem.

Dość zdrowo kolega brusił VN20000 co chwila ruszał na jęczącej kilka metrów oponie.Kumpla Vn15000 testowaliśmy i total max 180km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Victory Hammer,chyba to konkurencja do harleya.Oj ładny i bardzo przyjemny sprzęt:)

Mi się choper podoba ale w golasie do pykania od czasu do czasu.Ale nie jest to stworzone do ganiania.

To jeszcze koleg :)

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...