Skocz do zawartości

Road Glide'a kupilem


orange rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie pochwale. Poniewaz mieszkam teraz okrakiem w Polsce i w Holandii, w maju przejechalem ponad 8.000km to postanowilem kupic sprzet adekwatny do przelotow. I mam Road Glide 2009 110 cali CVO. Wczoraj odebrany. Bajka. Pozniej napisze wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje kolego,choć temat pewnie wywalą do "Chale się "

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie pochwale. Poniewaz mieszkam teraz okrakiem w Polsce i w Holandii, w maju przejechalem ponad 8.000km to postanowilem kupic sprzet adekwatny do przelotow. I mam Road Glide 2009 110 cali CVO. Wczoraj odebrany. Bajka. Pozniej napisze wiecej.

 

GRATULACJE !!!

RG to najlepszy Harley

Teraz zdjecia i wiecej informacji

THIS IN NOT ABOUT DRIVING ANYMORE

THIS IS A FUCKING FASHION SHOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje,co to jest,, I mam Road Glide 2009 110 cali CVO." To takie Cos teraz fabrycznie wsadzają? jaką to ma moc?jaki moment?

A tak z innej beczki czy dostałes odpowiedz od tych co pokrywają ceramiką wydechy? mie zlali serdecznie.

no sam se odpowiedziałem

 

http://www.harley-davidson.com/pl_PL/Content/Pages/2011-Motorcycles/road-glide-ultra.html

Edytowane przez Jar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jar - mnie tez olali, a nie bylo czasu zeby do nich dojechac.

 

Tu sa fotki motocykla:

http://bikepics.com/members/bukol/09fltr/

 

Wiecej informacji? Moto ma 10.000km, w 2009 roku kupiony jako nowy w salonie HD w Katowicach, nalezal do wlasciciela tegoz salonu. Doposazony na maksa - audio Harman Kardon, tourpack z tylnymi glosnikami, owiewki na nogi, wsteczny bieg, gps, mnostwo chromikow (az za duzo chyba :) ). Reszta jak to w wersji CVO - malowanie, dodatki, silnik 110 cali (ok. 1800ccm) i takie tam. Do zrobienia pozostalo mi: wymienic wydech, opony (sa Dunlopy, na suchym ok, ale w deszczu wymiekna) oraz kierownice na wyzsza. Wydechy mam poki co fabryczne, czyli ciche. Na trasie to mi sie nawet spodobalo i dlatego zamierzam kupic wydechy z regulacja glosnosci, n.p. Dr Jekyll i Mr Hyde lub podobne.

 

Co do pierwszych wrazen z jazdy: silnik super, mocny i elstyczny, zbiera sie nawet z 6-go biegu. Niestety na miasto nie kupil bym motocykla ze skrzynia 6-tka - co chwila trzeba mieszac. Hamulce rewelacyjne, ABS bardzo delikatnie reaguje. Ogromy skok w stosunku do tego co mialem w RK. Najwieksze wrazenie zrobila jednak przekonstruowana rama: motocykl jest zdecydowanie sztywniejszy, lepiej sie prowadzi i skreca. No i ta owiewka - rewelacja. Nie czuc wiatru od mijanych TIRow, motocykl idzie jak po sznurku. Trzeba sie oczywiscie przyzwyczaic do pulpitu, ale to chwilka. Sa tez wady: silnik ma tak uboga mieszanke, ze generuje ogromna temperature. Trzeba bedzie cos z tym zrobic.

 

Dzis ruszam w trase 1.300km (W-wa - Amsterdam). Zobaczymy jakie beda wrazenia z takiego przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w pytę, ładniutki. :clap: Stare RG były trochę paskudne ale miały urok. Te nowe modele wymiatają totalnie. Są piękne. Szczególnie w takim malowaniu jest bajer. Z daleka widać że to Kwiczący Bocian Edition. :icon_mrgreen:

 

 

Czas wrócić na ziemię, iść do garażu i odpalić swoją Elkę w kolorze musztardy sarepskiej. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo nie odpalal.;)

A co do oleju - banal sie okazalo - bagnet plus za duzo wlalem. Nie ma sie co instrukcjami kierowac.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to luzik. Ja ostatnio pół dnia jeździłem z bagnetem lekko nałożonym na wlew. :banghead: Nie zwróciłem uwagi. Na szczęście nie zgubiłem bo zbiornik przy siedzeniu i korek blokuje się o siedzonko jak siedzę. Ale struga oleju była od wlewu w dół bocznej osłony aż na kolektor i na glebę. Poczułem spalony olej na wydechu i dym to zacząłem szukać na postoju.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, mniam... :biggrin:

 

Bardzo mi się podoba to cacko mimo, że lampy ma jak w starym Autosanie H9 he, he... :tongue: Ale taki jego urok i pewnie takiego chciałbym mieć za jakieś 10 lat. Nie mniej jednak, dziś Ci go nie zazdroszczę. Zazdroszczę natomiast faktu, że Cię na niego stać - za tę kasę teraz zrobiłbym sobie (przerobił to co mam) jakiegoś fajnego singla. Ech... Trzeba częściej grać w Totka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez te lampy Road Glide mi się nie podoba.Nie jestem zwolennikiem Elektry ale wolałbym ją bardziej.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...