Skocz do zawartości

Jaki instalacja LPG do Cordoby 1.4 16v


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wstawić instalacje LPG do Seata Cordoby 1.4 16V z 2003 roku. Jaką instalacje ( nazwa producenta, typ, model) lub komponenty do instalacji polecacie żeby jazda była bezproblemowa, ekonomiczna i instalacja służyła przez długie lata.

Czy instalacje LPG można "legalnie" przełożyć do innego auta z silnikiem 16V czy nie ma takiej możliwości. Jakie formalności należy wtedy przejść? Czy taką przekładkę można wykonać samodzielnie czy trzeba skorzystać z stacji zakładających LPG?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw sekwencyjną i zapomnisz o niej i o problemach.

Przekładać instalacji nie wolno jednak możesz zapytać w warsztacie czego dokładnie nie wolno przekładać bo napewno nie chodzi o zawory itp a o zbiornik.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam BRC sequent 24, co prawda zrobiłem dopiero 3500 km ale chodzi świetnie od pierwszego odpalenia. Instalacje IV gen są na tyle dopracowane, że podstawą bezawaryjnej jazdy jest znalezienie odpowiedniego warsztatu - niestety kupa znajomych pozakładała u pana wiesia w stodole, teraz pieprzą jakie lpg jest awaryjne...

 

mam stilo 1,6 2004r, pali średnio 9l lpg, nie zdażyło mi się, by w środku waliło gazem od pustego strzału - jedyne co lekko wku**ia, to muszę dodać więcej gazu przy ruszaniu - jakby miał mniej momentu, ktoś zauważył coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na BRC sequent 24 za 2500zł bo STAG 300 jest zaledwie 300zł tańsza. BRC jest instalowana w samochodach "trudnych technicznie" np Toyota gdzie kiepska instalacja zniszczyłaby głowicę, w nowych samochodach z salonu. W instalacji tej wszystkie części są jednego producenta.

Jaką odległość w km potrzebuje instalacja BRC sequent 24 do przejścia z benzyny na gaz latem a jaką zimą?

Ile km można przejechać na takiej instalacji. Co trzeba wymieniać lub regulować i co ile km i jakie są tego koszta?

Co z przełożeniem instalacji do innego samochodu? Ile konkretnie kosztowałaby taka impreza i jakich części nie można przekładać?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką odległość w km potrzebuje instalacja BRC sequent 24 do przejścia z benzyny na gaz latem a jaką zimą?

Zależy jaką temperaturę cieczy chłodzącej Ci ustawią.

Ja miałem na początku 30 stopni i latem/jesienią fajnie chodziło, ale zimą potrafił szarpnąć po przełączeniu. Potem zmienili mi na 35 stopni i jest ok-choć trochę więcej paliwa weźmie na starcie;)

Ile km można przejechać na takiej instalacji. Co trzeba wymieniać lub regulować i co ile km i jakie są tego koszta?

Przeglądy masz co 15000 km.Wymiana filtra fazy lotnej na każdym przeglądzie a ciekłej na co drugim.

Co z przełożeniem instalacji do innego samochodu? Ile konkretnie kosztowałaby taka impreza i jakich części nie można przekładać?

Ale z dupy pytanie....pasek rozrządu też wyciągasz przed sprzedażą i przekładasz do innego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...