Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, co za pech - zdrowia i szybkiego poskładania się do kupy życzę. :lalag:

Ja po półtora roku od BUM! jakoś dopiero teraz wychodzę na prostą z moimi gnatami.

 

Coś ten sezon koślawy jest, u nas na podbeskidziu od dawna nie było tylu dzwonów na moto, co do tej pory, a to dopiero początek sezonu. :banghead:

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel od wczoraj leży w sali nr 4(albo nr 3 już nie pamiętam) na czwartym piętrze w szpitalu przy Wołoskiej. Wypadek miał w piątek.

Obydwa nadgarstki, stopa, i obojczyk, wszystko ześrubowane. Wczoraj zespolili dodatkowo nadgarstek raz jeszcze. Podobno wygląda już dobrze. Ale nic nie jest w stanie sam przy sobie zrobić. Zepchnął go puszkarz, broniąc się przejechał krawężnik, wjechał na pas zieleni i... niestety trafił w słup. Zostal na sprzęcie do końca :sad: , stąd takie obrażenia. Puszkarz na miejscu zrobił to co powinien, wezwał pomoc i sam jej też udzielał (okozało się, że sprawcą był lekarz), odwiedził Majkela w sob.

Martwe pole prawe lusterko.

 

Odwiedziny 15.00 - 17.30, ja jutro się wybiorę.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki od Majkiego dla wszystkich, za dobre słowa w postach wyżej, sms-y i troskę.Sms-y czyta, ale nie daje rady odpisać. Czuje się tak sobie, najbardziej doskwierają połamane nadgarstki. Leży biedaczysko na plecach i tak ma zostać przez 6 tygodni. Naprawdę się ucieszyl, że tak dużo ludzi o Nim pamięta :). Pielęgniarki owszem fajne, ale mało uzdolnione manualnie :banghead: . Ciągnie sobie picie z rurki - to jedno co może (na szczęście) zrobić sam...

 

 

P.S. Dowiedziałem się, że chcą go na siłę wypisać w czwartek :banghead: :banghead: :banghead: .

Oczywiście nie dopuścimy do tego, jest odpowiednio nastawiony... Zdaje się, że kolega lekarz (sprawca) zaczyna ściemę na uraz wymagający hospitalizacji poniżej 7-miu dni :ph34r: :angry:

Edytowane przez Szuberto

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...