Skocz do zawartości

czas sie teraz pochwlić :)


Rekomendowane odpowiedzi

Oceniamy ten sam motocykl? Gdzie Ty tam chłopie chrom na kierze i lusterkach widzisz? :icon_rolleyes:

No ten łańcuch na kierownicy na czarny to mi nie wygląda :) co do lusterek to fakt są czarne, mój błąd.

 

Piękny? Tak. Ale w jaki sposób funkcjonalny? Polecam przejechać takim cudem choćby 100 km wokół komina i zweryfikujesz swoje pojęcie funkcjonalności. Poza tym funkcjonalność za 120 000 zeta w postaci jednośladu ... :banghead:

To był tylko przykład... Jeżeli chcesz tańszy przykład to proszę http://allegro.pl/harley-davidson-custom-i1610198713.html

 

Ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten łańcuch na kierownicy na czarny to mi nie wygląda :) co do lusterek to fakt są czarne, mój błąd.

To był tylko przykład... Jeżeli chcesz tańszy przykład to proszę http://allegro.pl/harley-davidson-custom-i1610198713.html

Ale to tylko moja opinia.

Wtrące sie odrobine :)

Narazie jesli chodzi o funkcjonalnosc.

Powiedz mi co jest funkcjonalnego w tamtych sprzetach co nie jest w moim?

Ja mam nad tobą, tą przewagę ze mogę powiedziec coś o jednym (o moim) bo nim na co dzien jezdze, a ty jezdziłeś tamtymi z allegro? :icon_mrgreen:

To tak jak bym wypowiadał sie o funkcjonalności lamborgimi lub ferrari, choć nigdy ich nie prowadziłem, a po drugie te auta nie maja być funkcjonalne z samego założenia. Maja byc piękne i szybkie :)

Funkcionalny ma być np.VW Golf i to kombi :)

A tamtymi sprzetami z allegro co pokazałeś jestem zachwycony :buttrock:

Poza tym skoro fachowcy od customizingu z branżowej gazety napisali do mnie maila, ze chcą zrobić o moim sprzecie artykuł to chyba coś w tym musi być :)

-------------

co do łańcucha to przytocze ci fragment tego artykułu

post-54457-0-31561100-1305672596_thumb.jpg

Edytowane przez chippe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym skoro fachowcy od customizingu z branżowej gazety napisali do mnie maila, ze chcą zrobić o moim sprzecie artykuł to chyba coś w tym musi być :)

 

Ja nie mówię, że motor jest brzydki tylko wyraziłem swoją opinię. Jakoś nie trafił w mój gust ale to nie mnie ma się podobac tylko właścicielowi :)

 

Ale do co do jednego to wszyscy się zgadzają - kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się komuś podoba czy nie to kwestia gustu. Na pewno moto ma swój styl. Widziałem na żywo choć dokładniej z braku czasu w ruchu się nie przyglądałem. Co do funkcjonalności - mogę potwierdzić, że jeździ jak normalny motocykl tej klasy. :crossy::-) Dla mnie jest ok. :ph34r: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam za motorami takiej klasy, ale muszę stwierdzić że jest to jeden z nielicznych egzemplarzy, który przykuł moją uwagę :cool: Fajny styl i kawał dobrej roboty :lalag: Pozdrawiam :clap:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że motor jest brzydki tylko wyraziłem swoją opinię. Jakoś nie trafił w mój gust ale to nie mnie ma się podobac tylko właścicielowi :)

 

Ale do co do jednego to wszyscy się zgadzają - kawał dobrej roboty.

 

ale ja nie mam nic do czyjejs opinii, bo kazdy ma inny gust i styl, tylko ze wole dyskusje podpartą argumentami a nie, taką w stylu "nie jest funkcjonalny, bo... tak i juz" :laugh:

jak wiadomo jeden lubi zapach pomarańczy inny zapach skarpetek :)

Jak byłem młody też lubiłem plastiki, no ale trzeba było wydorośleć :)

Edytowane przez chippe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie nie mój styl ale widać, że sporo pracy i dopieszczone detale.

Osobiście nie trawię cruiserów, tylny błotnik zupełnie nie moja bajka a ten sissy bar raczej nie pasuje za bardzo do tego typu motocykla (jest raczej do oldschoolowych chopperów) ale mimo to nie razi.

Najważniejszę, że jest wykonany solidnie i podoba się wlaścicielowi. Bo o to właśnie chodzi, żeby czuć się dobrze.

 

Co do funkcjonalności to na pewno funkcjonaly jest. Mój na pewno nie jest tak wygodny ale nikt nie zakładał nigdy, że będę nim jeździć w dalekie trasy. Motocykl do bujania sie po mieście i okolicy. Tego często ludzie nie rozumieją.

 

Sprzęty podane z allegro to pierwszy kozak, drugi trochę pomieszany (niby oldschool ale koła nie pasujące i ten przedni błotnik....)

 

O gustach się nie dyskutuje :D

Edytowane przez wujmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chippe

Po jaką cholerę Ty się tłumaczysz???

 

Stary, masz w y j e b i s t ą maszynkę. Mało tego, zbierz tych wszystkich co mają takie zdanie jak ja, i gwarantuję Ci że każdy z nich coś by zmienił.

Ja też. Średnio mi przypadły do gustu dwie rzeczy. I co z tego? Nic. Bo od tego jest gust.

 

Zrobiłeś moto dla siebie i tyle. Ja też planuję i nie zamierzam się tłumaczyć. Robię dla siebie moto marzeń.

 

Pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma racje, lejesz na wszystkich, tym róznisz sie od gadułów ze skonczyłes dzieło i jezdzisz wiec pelen szacun, a czy mi sie ta twoja antena z tyłu podoba czy nie(nie podoba sie) to juz inna historia. A kolorek super, malowałem tak Komara ostatnio i połaczenie zajefajne:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widziałem na żywo na początku zeszłego tygodnia jak przejeżdżałeś przez Mielno i muszę stwierdzić że zdjęcia nie oddają efektu, prawie wybiegłem na ulice jak zobaczyłem z daleka zbliżającą się niepowtarzalną kierownice, od razu wiedziałem co to za maszyna mimo że kilka miesięcy temu tylko rzuciłem okiem na zdjęcia :icon_mrgreen:

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...