Skocz do zawartości

czas sie teraz pochwlić :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :smile: jeździ to w ogóle ? :smile:

 

Pomysł zajebisty tylko obawiam się że trochę mało funkcjonalny ....

Gdybym chiał mieć funkcjonalny motor to bym kupił sobie jakąś fabryczną 125 do smigania po miescie lub suzuki burgmana 600 :)

a najlepiej w ogóle nie kupował moto tylko jezdził puszką :)

w koncu nie po to istnieje customizing i sie przerabia by było funkcjonalnie tylko by wrażenie robiło i było niepowtarzalnie... prawda?

a czy jezdzi?

pokazany jest tutaj w pierwszysch 6 sekundach filmiku z czestochowy :)

i tu w 1:18s filmu też z czestochowy

 

a co do historii mojego moto to zapraszam do lektury najnowszego Chopper Magazin

DSC03575.JPG

DSC03573.JPG

Edytowane przez chippe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może wypowiem się z drugiej strony :) dla mnie motocykl totalnie pomieszany stylami, z jednej strony ma być byłaszczący ładny,stylowy custom a z drugiej surowy i brutalny . Same wydechy wyglądaja jak z RAT Bike . No i ten "chamski" obrzydliwy tylni błotnik :) Uważam ze motocykl jest obrzydliwy :) ale to tylko moje zdanie;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, w sumie nie ma co sie czepiać - fajny :wink: - customy robi sie pod swój gust ( właściciela :icon_biggrin: ),

ale...ale... bardziej mi się podoba wersja gazetowa!!!? kto zrobił Ci taką przykrość i podmienił światła z oprawą przodu ? Może będę mało kobieca- za dużo czerwieni jak na wysmakowanego ulicznego czarnucha :flesje: Te żądło z tyłu ...nadziewamy tam złych kierowców katamaranów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może wypowiem się z drugiej strony :) dla mnie motocykl totalnie pomieszany stylami, z jednej strony ma być byłaszczący ładny,stylowy custom a z drugiej surowy i brutalny . Same wydechy wyglądaja jak z RAT Bike . No i ten "chamski" obrzydliwy tylni błotnik :) Uważam ze motocykl jest obrzydliwy :) ale to tylko moje zdanie;) pozdrawiam

Co tam jest pomieszane stylami?

On nie ma właśnie być ładny i błyszczący, a stylowy jest, ma swój bardzo konkretny styl :)

 

Ja tam się w sumie nie znam, ale co to za pałąk sterczy z tyłu. Wygląda komicznie razem z błotnikiem.

tan pałąk z tyłu nazywa sie pantograf mają go choppery, cruisery i bobbery :icon_mrgreen:

 

Hejka, w sumie nie ma co sie czepiać - fajny :wink: - customy robi sie pod swój gust ( właściciela :icon_biggrin: ),

ale...ale... bardziej mi się podoba wersja gazetowa!!!? kto zrobił Ci taką przykrość i podmienił światła z oprawą przodu ?

Również słyszałem takie opinie ze poprzedni reflektor był fajniejszy, ale druga część znajomków uwaza ten za bardziej OK.

proporcje są 50/50 :)

jak to mówią: "jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może wypowiem się z drugiej strony :) dla mnie motocykl totalnie pomieszany stylami, z jednej strony ma być byłaszczący ładny,stylowy custom a z drugiej surowy i brutalny . Same wydechy wyglądaja jak z RAT Bike . No i ten "chamski" obrzydliwy tylni błotnik :) Uważam ze motocykl jest obrzydliwy :) ale to tylko moje zdanie;) pozdrawiam

 

Zgadzam się. Kierownica i lusterka chrom a dalej wszystko czarne... Jakoś mnie to nie przekonuje...

 

w koncu nie po to istnieje customizing i sie przerabia by było funkcjonalnie tylko by wrażenie robiło i było niepowtarzalnie... prawda?

a czy jezdzi?

 

No ale według mnie ten motor nie robi wrażenia...

 

I co do funkcjonalności to się mylisz. Spójrz tutaj http://allegro.pl/harley-davidson-fireweed-inc-rebel-custom-made-i1598525483.html Motor piękny i funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Kierownica i lusterka chrom a dalej wszystko czarne... Jakoś mnie to nie przekonuje...

Oceniamy ten sam motocykl? Gdzie Ty tam chłopie chrom na kierze i lusterkach widzisz? :icon_rolleyes:

I co do funkcjonalności to się mylisz. Spójrz tutaj http://allegro.pl/ha...1598525483.html Motor piękny i funkcjonalny.

Piękny? Tak. Ale w jaki sposób funkcjonalny? Polecam przejechać takim cudem choćby 100 km wokół komina i zweryfikujesz swoje pojęcie funkcjonalności. Poza tym funkcjonalność za 120 000 zeta w postaci jednośladu ... :banghead:

 

@chippe, choć Twoja maszyna to nie do końca mój styl, to odwaliłeś kawał dobrej roboty. Jest stylowy, całość konceptu trzyma się kupy, a detale mają się Tobie podobać. Na wczasy z rodziną i dzieciakami tym przecież nie będziesz się woził. :lalag:

 

EDIT: dopiero teraz oblookałem ile wiosen na koncie mają ci "spece od stylu" :sleep:, w żyłach 90% testosteron to nie ma się co dziwić. Zejdzie im z wiekiem trochę pary, zluzują poślady to też odkryją, że świat jest bardziej kolorowy niż im się wydawało.

Szerokości ludziska. :buttrock:

Edytowane przez Bloodhound

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...