Skocz do zawartości

Tor w Pionkach


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez ten tor juz jest budowany, nitka juz wylana powstaja budynki itd

Jestem z Pionek i zaprawde powiadam Wam, tutaj nic zwiazanego z torem sie nie dzieje.(jak narazie).Poza nim tez zreszta ;d

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu daję szansę. W dupie mam przekręty, tylko idioci dają się nabrać, jak ma głowę na karku to niech robi z nich idiotów.

Ja gościa nie znam ale widzę że coś robi i w dupie to mam jakimi sposobami ważne że 2030 coś będzie. :)

Za stary nie będę to pośmigam, albo mój wnuk. ;) hu... żyję nadzieją tak jak polskim talentem w MOtoGP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY ma rację, obrzucanie kogoś błotem i oskarżanie "o coś, co rzekomo zrobił, bo gdzieś ktoś coś słyszał że gdzieś ktoś powiedział ale nie miał dowodów..." jest PRZYNAJMNIEJ nie fair. Pomijając już fakt, że podlega to pod pewien paragraf. Ja u Pejsera pracowałem przez 7 lat. Słownie: siedem. I prawda jest taka, że nie oszukał mnie nawet na złotówkę. I to jest fakt, a nie jakaś zasłyszana opinia z trzecich ust... Rozmawiajmy o faktach jeśli już, a nie bezpodstawnych plotkach. Szanujmy się nawzajem. Pozdrawiam

Edytowane przez >>Barry

www.rideside.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak było i nikogo nie usprawiedliwiam, jeśli tak było no to to conajmniej słabe i nieuczciwe. Natomiast z doświadczenia wiem, że wiele wydawnictw tak robi, nie zwraca kasy za prenumeraty, mówię od strony pracownika, nie prenumeratora. Najwidoczniej polskie prawo na to pozwala... na strony www bez przetargów za 500tysi tez pozwala.

A w ten tor też nie wierzę, od 5 lat gadanie, wójens napisał ile już zostało zrobione

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest fakt, a nie jakaś zasłyszana opinia z trzecich ust... Rozmawiajmy o faktach jeśli już, a nie bezpodstawnych plotkach. Szanujmy się nawzajem.

 

Faktem jest również to, że z obiecanego pakietu pucharowego na Aprilię ludzie nie dostali tego, co było obiecane. Z tego co wiem, z dokumentami umożliwiającymi zarejestrowanie motocykli też jest jazda - po prostu nadal nie można wyrwać kompletu dokumentów od Pejsera. Rozmawiałem o tym dosłownie kilka dni temu z człowiekiem, który kupił 125-tkę i przepycha się o fakturę zakupu do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barry, skoro pracowałeś dla Pejsera to może wiesz czy to też jest prawda?

 

http://pionki24.pl/nowosci,aktualnosci,4,1,historia_jednej_inwestycji_tor_p,2422.html

 

23 września 2009 roku wydane zostało postanowienie, w którym stwierdzono obowiązek przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko. Określony został zakres raportu dla tego przedsięwzięcia. W dniu 20 października 2009 roku wójt gminy Pionki wydał postanowienie, w którym nałożył na spółkę Polskie Tory Wyścigowe obowiązek sporządzenia raportu oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie motoryzacyjnego toru szkoleniowo-wyścigowego. Inwestorem w obu przypadkach były Polskie Tory Wyścigowe Sp. z o.o. Od września 2009 roku żadne inne dokumenty w tej sprawie nie wpłynęły – informuje redakcję Pionki24 Agata Antonowicz, starszy specjalista ds. komunikacji społecznej i kontaktów z mediami w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Warszawie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...