Skocz do zawartości

Tor w Pionkach


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, a może jakąś petycję do władz Pionek złożem + do Ministerstwa Środowiska( że jeżdżąc na torze, a nie ganiając po lesie + drogach publicznych bardziej przyczyniamy się do wrostu populacji Skszyżyka Karłowatego), bo podobież nie wszystkie ludzie władz w Pionkach są za torem - dla nich liczy się tylko każdy głos w wyborach...

 

Jak ma ktoś pomysła, jak to zrobić, to ja się podpisują nogami i ręcami, że jestem

za torem :buttrock:

 

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są za torem, obejrzyj posiedzenie rady jak rozmawiali z Pejserem i DonSaleto. Tor to dla nich kasa, miejsca pracy a więc i wybory wygrane.

 

Problemem był fakt że nie ustosunkowali się do programu Natura2000 i wcisnęli tereny ich gminy na tą listę, dlatego też potrzebne są te decyzje i raporty środowiskowe. Pitolili od rzeczy o cyckach pani Ani zamiast zapobiec wpisaniu na tę bzdurną zieloną (czarną) listę, a teraz cierpi reszta.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybudują, to zacznie się narzekanie, że za drogo, że 150zł za godzinę to przesada, tor będzie ale tylko nielicznych będzie stać na nim częściej polatać. :icon_biggrin:

 

 

Zawsze zostaje Radom i inne :) Lepiej mieć wybór niż go nie mieć :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz młody jesteś, to dajesz się nabierać...

TV - kłamie...kiedyś zawsze( jak byłem młody), a teraz czasem...

Nic to i tak czekam, aż coś ruszy(a ruszy napewno, bo coś tam słyszałem), wkurzają mnie tylko przeciwnicy, za ich obłudę i fałsz...

Pozatym, czy cała Polska ma być jednym wielkim parkiem narodowym, nie dajmy się zwariować, do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem...Amazonią i tak nie będziemy...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...