Skocz do zawartości

yamaha wr 400 98r


Rekomendowane odpowiedzi

ale bez gazu tez oddaje, kumpel kopie tak ze jakos pod katem sie ustawia ze jak kopie to noga odrazu sama mu sie zeslizguje, ustawia noge na kopce minimalnie za palcami i jak kopka jest w kacie okolo 90 stopni nawet nie to noga mu sie zeslizguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oddaje sama z siebie to coś jest nadal nie halo ;] a co to techniki kopania to oczywiście możesz kopać palcami i uciekać z nogą, ale ogółna zasada to kopnać z całej siły bez strachu, raczej kopanik Ci oddaje po za lekko kopiesz niźli odbija, jak mi kopniak odbił to pół roku kulałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciul z tym paleniem, mam jeszcze taki problem ze w moto rura sie robi czerwona jak jade to ok ale jak stane to z 10 sek i czerwona, co to moze byc mam troche chlodnice polamane ale nie ciekna, i jeszcze jedno jak ustawiacie noge na kopce na srodku czy tak jak kumpel na palcach zeby spier... jak by oddala, slyszalem ze jak do wymiany ta przyslonka czy przepustnica to w gazniku to moze wtedy oddawac przez to... aha jeszcze jedno jak bede kopal i odpali to moge dalej miec np kopke wcisnieta nie odda, bo jak bym chcial mocno j*b..ac to noga na chwile zostala by na kopce na samym dole

Edytowane przez Piteros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba srubke odkrecic w lewo a gdzie ona jest dokladnie

Samo przekręcenie śruby nie da oczekiwanego efektu. Mieszankę ustawia się najpierw czyszcząc gaźnik, później sprawdza się poziom paliwa w komorze, ustawienie iglicy i dopiero regulujemy srubą składu mieszanki + śruba ustawiania wolnych obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie stalo ale dzisiaj mnie strach opuscil i sie przelamalem i juz ja sam pale, jak ciepla to od kopa, ale jak zimna pare razy trzeba kopnac bo odpali i zgasnie odpali i zgasnie az ja na gaz lekko zlapie po odpaleniu i wtedy juz chodzi na ssaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wszystkie nowoczesne 4T mają taką "nerwową" pracę na wolnych obrotach, one są zestrojone aby dobrze pracowały na wysokich obrotach, tak samo jak szlifierki czy nawet jakieś lancery,

 

jeśli dobrze odpala i nie gaśnie to nie ma co się nad tym głowić, ten silnik nigdy nie będzie miał tak równej pracy jak XT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xt niedogrzana też nie pracuje równo :D

 

a nie zapominaj że przy obecnej aurze silnik nagrzewa się wolniej niż latem czy wiosną, wr podobnie jak 99% enduraków nie ma miernika temperatury więc często jest tak że spuścisz ze ssania a silnik jeszcze niedogrzany i będzie przerywał...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...