Skocz do zawartości

yamaha wr 400 98r


Rekomendowane odpowiedzi

no lekki progres jest obroty troche zeszly ale rura dalej sie czerwieni mysle ze zaloze jeszcze wieksza dysze 175 :P

no lekki progres jest obroty troche zeszly ale rura dalej sie czerwieni mysle ze zaloze jeszcze wieksza dysze 175 :P

 

teraz tak dysze mam 180 zalozona ale z tego co wyszlo chyba nie bylo to konieczne winny chyba byl oring na srubie regulacji mieszanki tam jest sprezynka oring i podkladka i wyczytalem o tym na necie ze ten oring jest jakis ciulowy, i zmienilem kolejnosc zalozylem podkladke oring i dopiero sprezyne teraz normalnie chodzi na wolnych i po dodaniu gazu tez normalnie schodzi jeszcze zostal mi tylko efekt ognia z rury i czerwone kolanko chyba wkrece spowrotem ta dysze 165 bo po dodaniu gazu do oporu go przymula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup jedną i drugą i kombinuj, a i tak temperatura skoczy na 20 st + i regulacja gaźnika od nowa :P

 

nie widzisz że kolega lubi to moto naprawiać :D ??

 

 

rafael ci dobrze prawi a ty wiesz swoje............nieistotne że na oko wygląda cała, jest wytarta na rantach i jest nieszczelna....

nierówna praca czegokolwiek z keihinem fcr to przepustnica.....

 

na tyle co mogę ci pomóc to kup dobre buty mx albo twarde robocze bo od wytartej przepustnicy starter może zacząć odbijać żeby ci nogi nie urwało :D u kumpla w yz400f jak odbił to urwało kawałek pokrywy :D 426 chyba jeszcze autodeko nie ma zresztą też nie zawsze ,,zareaguje''....

 

z tego co kojarze w keihinie fcr nie ma śrubki regulacji składu mieszanki reguluje się zmieniając wysokość iglicy i dyszą główną...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz że kolega lubi to moto naprawiać :D ??

 

 

rafael ci dobrze prawi a ty wiesz swoje............nieistotne że na oko wygląda cała, jest wytarta na rantach i jest nieszczelna....

nierówna praca czegokolwiek z keihinem fcr to przepustnica.....

 

na tyle co mogę ci pomóc to kup dobre buty mx albo twarde robocze bo od wytartej przepustnicy starter może zacząć odbijać żeby ci nogi nie urwało :D u kumpla w yz400f jak odbił to urwało kawałek pokrywy :D 426 chyba jeszcze autodeko nie ma zresztą też nie zawsze ,,zareaguje''....

 

z tego co kojarze w keihinie fcr nie ma śrubki regulacji składu mieszanki reguluje się zmieniając wysokość iglicy i dyszą główną...

nie widzisz że kolega lubi to moto naprawiać :D ??

 

 

rafael ci dobrze prawi a ty wiesz swoje............nieistotne że na oko wygląda cała, jest wytarta na rantach i jest nieszczelna....

nierówna praca czegokolwiek z keihinem fcr to przepustnica.....

 

na tyle co mogę ci pomóc to kup dobre buty mx albo twarde robocze bo od wytartej przepustnicy starter może zacząć odbijać żeby ci nogi nie urwało :D u kumpla w yz400f jak odbił to urwało kawałek pokrywy :D 426 chyba jeszcze autodeko nie ma zresztą też nie zawsze ,,zareaguje''....

 

z tego co kojarze w keihinie fcr nie ma śrubki regulacji składu mieszanki reguluje się zmieniając wysokość iglicy i dyszą główną...

 

to zle kojarzysz bo srubka od mieszanki jest, a buty mam to ja wole chyba caly gaznik kupic niz ta przepustnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat będzie dłuższy niż moda na sukces :D

 

a co jak w ,,nowym'' gaźniku z allegro (jest w USA do dostania fabrycznie nowy keihin fcr ale nie kosztuje 500 zł ) przepustnica też będzie wytarta

 

Nie czaje Cie, czemu nie zrobisz tego raz a porządnie a nie bawisz się tak

 

proste-brak kasy........

 

u mnie też ludzie kupują exc/wr mając na głowie dzieciaka, długi a potem są rozkminy jak silnik padnie czy nie dałoby rady przerobić głowicy na zawory od kaszlaka bo zawór ssący do malucha kosztuje 10zł a do exc 200zł :D

 

a jak mówie kup xt kup dt to nie bo słabe bo siara bo ciężkie....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat będzie dłuższy niż moda na sukces :D

 

a co jak w ,,nowym'' gaźniku z allegro (jest w USA do dostania fabrycznie nowy keihin fcr ale nie kosztuje 500 zł ) przepustnica też będzie wytarta

 

 

 

proste-brak kasy........

 

u mnie też ludzie kupują exc/wr mając na głowie dzieciaka, długi a potem są rozkminy jak silnik padnie czy nie dałoby rady przerobić głowicy na zawory od kaszlaka bo zawór ssący do malucha kosztuje 10zł a do exc 200zł :D

 

a jak mówie kup xt kup dt to nie bo słabe bo siara bo ciężkie....

Następne pokolenia nie będą za to musiały się uczyć na swoich błędach. Wystarczy że poczytają ten temat :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej przy kazdej usterce i zlej pracy wymienic pol silnika, "a co tatuś mi da" co nie panowie ??

 

A jak opona się zedrze do końca to zamiast wymienić na nową to do starej doklejasz kawałki gumy ?

 

Gościu, jak coś się zużywa to wymienia się na nowe i tyle. Jak nie masz kasy to trzeba oszczędzać , nie pic piwka, nie palić fajek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...