Skocz do zawartości

Ucieczka motocylisty


KonTrasT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vacek to wszystko jest jedno wielkie G jak masz kasę...

 

Co znaczy miec kase - znaczy ile, w dzisiejszych czasach sa wypadki gdzien 10 000 000 ( 10 milionow Euro ) i wiecej to pikus ! Ilu znasz takich ktorzy maja takie zasoby ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks zejdź na ziemię i nie przesadzaj u nas w Polandi - bidulu, nie ma takich drogich samochodów jak u Ciebie w niemcowie.. Pisze odnośnie wypunktowanej listy Vacka, ile znasz takich spraw gdzie się należało te twoje 10 baniek, za 2 rozbite wozy + mandat ? No chyba ze ktoś trafi i punknie jakąś gwiazdkę z holiłudu, albo spowodują katastrofę w ruchu lądowym.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nauczkę... przekonał się na własnej skórze, że nie opłaca się uciekać.

A jakby się opłacało to co? Co takiego strasznego trzeba zrobicie panowie, żeby trzeba uciekać?

 

pzdr

 

 

Po prostu tak się mówi, że nie opłaca się i tyle.

Nie wiem , gdyby dożywocie za kratkami groziło to warto próbować uciec.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie był motocyklista? Może to był dres-adidas? :icon_rolleyes: Wczoraj troszkę pojeżdziłem,jakieś 400 km. Pierwszy napotkany patrol,dokumenty itd.Bardzo miłe chłopaki.Pytają,sam pan jeżdzi? Mówię,że jak miałem turystyka to żona jeżdziła ze mną a na tego nawet nie spojrzy! E,panie,mówi,trzeba zmienić żonę! :icon_biggrin: Kontrol w miłej atmosferze,nawet nie pytali,dleczego motor nie zarejestrowany na mnie,dlaczego prawo jazdy i dowód osobisty są na różne adresy,dlaczego tłumiki tak ryczą....200 km dalej znów gliniarze,czatują z suszarką.Zwolniłem,ale i tak celował do mnie.Z zacieszem na paszczy pogroził mi palecem :icon_razz: ,ja podziękowałem ukłonem głowy i rura! Podsumowując,policjanci są od tego żeby karać przeginających pałę,ale dużo zależy od postawy nas samych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że nikt nie zginął,bo co by powiedział "Przepraszam ?"

Sam się ukarał,przynajmniej rysą na ego.Jeśli zabrała go karetka to i boleć musiało.Nie potępiam w ciemno nie znam człowieka.

Co do naszej kochanej blacharni to mam do Nich szacunek.Staram się ich nie wkurzać głupim zachowaniem,ale nie jestem aniołkiem na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że gościu z tego wyjdzie. Oraz że miał naprawde ważny powód i nie był na tyle głupi że właśnie brak prawka był powodem do ucieczki. Życze zdrowia!!! A z tym porodem to wcale nie jest głupi przykład... Bo ja też bym sie nie zatrzymał. I wcale mnie nie obchodzi co tam pare osób nabazgroli pod tym postem. Pozdrawiam osoby z tematu dla których jest wszystko czarne albo białe :icon_rolleyes: i strażników teksasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly kary jak na wyspie, to skonczyloby sie eldorado dla leszczy co kupuja moto dla lansu:

,

http://www.mojekawasaki.pl/viewtopic.php?t=12330&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Pzdr

Na wyspach to jakąś paranoje mają.

 

 

 

A może to moto nie było własnością tego kto na nim jechał i w gruncie rzeczy dobrze się stało ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach to jakąś paranoje mają.

 

tak sądzisz? popatrzmy: kierowca bez uprawnień (! oprócz pierwszego postu są dalej wyjaśnienia), leci grubo ponad dopuszczalną prędkość pomimo policji na karku, na dodatek nie ma nawet ubezpieczenia mimo świadomości jak jest to istotny na wyspach element... faktycznie, paranoja

chociaż ja to raczej odniosłem wrażenie, że chłopaczka z zoo ktoś nieopatrznie wypuścił. albo za dużo na zmywaku płacą

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach to jakąś paranoje mają.

 

tak sądzisz? popatrzmy: kierowca bez uprawnień (! oprócz pierwszego postu są dalej wyjaśnienia), leci grubo ponad dopuszczalną prędkość pomimo policji na karku, na dodatek nie ma nawet ubezpieczenia mimo świadomości jak jest to istotny na wyspach element... faktycznie, paranoja

chociaż ja to raczej odniosłem wrażenie, że chłopaczka z zoo ktoś nieopatrznie wypuścił. albo za dużo na zmywaku płacą

jsz

Myślę że 10 000 ojro kary by wystarczyło. Oczywiście nie popieram i nie wyobrażam sobie jazdy bez OC, ale odsiadka za brak papierków to chyba nieco za dużo. No chyba że już recydywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach to jakąś paranoje mają.

 

tak sądzisz? popatrzmy: kierowca bez uprawnień (! oprócz pierwszego postu są dalej wyjaśnienia), leci grubo ponad dopuszczalną prędkość pomimo policji na karku, na dodatek nie ma nawet ubezpieczenia mimo świadomości jak jest to istotny na wyspach element... faktycznie, paranoja

chociaż ja to raczej odniosłem wrażenie, że chłopaczka z zoo ktoś nieopatrznie wypuścił. albo za dużo na zmywaku płacą

jsz

Myślę że 10 000 ojro kary by wystarczyło. Oczywiście nie popieram i nie wyobrażam sobie jazdy bez OC, ale odsiadka za brak papierków to chyba nieco za dużo. No chyba że już recydywa..

 

Jasne. A najlepiej po głowce pogłaskać, bo biedny, nietutejszy, tylko wyprzedzić chciał...

Albo ostatecznie pogrozić palcem, jak w Polsce.

 

Noż kurde! Jak się nie myśli, to tak się to później kończy.

Ostatecznie mogło być dużo gorzej. Wystarczyłoby troche pecha, poślizg, cokolwiek. Gdyby komuś stała się krzywda, mógłby i posiedziec dłużej i z kasy znaacznie większej wyskoczyć.

 

Nie rozumiem... O czym on myślał wsiadając na moto bez ubezpieczenia? o czym myślał wyprzedzając z taka prędkością??

A może nie zauważył?

 

Tylko nie piszcie, że się do porodu spieszł.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał do porodu w asyście, wody mu odeszły i wyglebił :P

Panowie w mundurach na pewno wiedzą o co poszło - Zresztą sądzę że nie omieszkają wspomnieć o tak medialnej akcji w lokalnych kronikach policyjnych. Gdzie to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się nie zatrzymać do kontroli, prawko mam ale przy tym sporo punktów było, punkty nałapane w pracy samochodem, a prawko do pracy potrzebne. Ale zawsze w kontrolowanych bezpiecznych warunkach :) Wszyscy widzę święci, zawsze grzecznie, mandat z najwyższej półki bez negocjacji itp :) Chyba tylko YUBY ma tu podobne podejście.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...