Skocz do zawartości

Wynajem miejsca parkingowego/garażu, Warszawa


Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję to wynajęcia miejsce w swoim Garażu do przezimowania motocykla od zaraz. Możliwość przechowania tylko przez zimę lub dłużej (elastyczne terminy).

 

Jest to Garaż Wolnostojący (Parterowy) znajdujący się bardzo niedaleko Dworca Wileńskiego (ul. Kameralna) na Pradze Północ. Mieszkam niedaleko tego miejsca, więc mam na nie oko- gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Garaż jest duży, przestronny. Istnieje możliwość przypięcia motocykla i i dodatkowego zabezpieczenia. Docelowo w garażu zmieszczą się 4 motocykle- mogę wynająć te miejsca dla znajomych, na razie stoi pusty (trzymam w nim jedynie rower). Z

 

Cena jaka by mnie interesowała jest raczej symboliczna i do ustalenia. (Sam jestem pasjnonatem motocykli- obecnie bez własnego jednośladu). Gdyby ktoś z Was był zainteresowany proszę o kontakt pod adresem: [email protected] - prześlę więcej szczegółow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobry,

 

szukam jakiegoś miejsca na parkingu podziemnym lub garażu do wynajęcia w okolicach stacji metra Ursynów.

Ewentualnie okolice Doliny Służewieckiej lub bardziej w głąb Ursynowa (Stokłosy, Imielin ...)

Info na priv, z góry dziękuję za zainteresowanie :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku :(

Szukam jakiegoś garażu/miejsca w garażu w okolicach Pułkowej, Wójcickiego albo Muzealnej (Bielany)

Sprawa jest bardzo pilna.

Witam,

Jeśli odpowiada Tobie miejsce w garażu podziemnym na Żeromskiego, stoi tam moja GL, myślę, że zmieści się odok drugi motocykl.

Niczego w życiu nie należy się bać,

Należy to tylko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

jestem nowym użytkownikiem tego forum, sam nie jeżdżę motorem ale parę dni wpadłem na pomysł, którym chciałem się podzielić na forum. Otóż jakiś czas temu dostałem we władanie spory kawałek terenu na Mokotowie, wynajmuję go m.in. jako parking dla autokarów, tirów. Wciąż został kawałek ziemi "wzięcia". Jestem gotów zainwestować w budowę garaży dla motocykli. Teren wydaje mi się idealny - jest zamknięty, strzeżony, doprowadzony jest prąd. Na miejscu jest bar z alkoholem i budynek socjalny z natryskami i toaletami. Wstępnie myślałem aby zbudować takie boxy garażowe z blachy falistej. Nie wiem jednak jakie miałoby mieć to wymiary? Jeśli myślicie jako czynni użytkownicy, że to dobry dajcie znać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

poszukuję garażu lub miejsca parkingowego na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów (Al. Wilanowska, Al. Lotników, Obrzeżna, Cybernetyki, Marynarska, Postępu, Rzymowskiego, Al. Wyścigowa itd.) im bliżej galerii tym lepiej:) oczywiście może to być pojedyncze miejsce/garaż ale też z miłą chęcią dołączyłbym się do wspólnego wynajmu.Cena myśle ze max to 150zł. Proszę o kontakt na PW lub tel (668823306) -Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...