Skocz do zawartości

Wynajem miejsca parkingowego/garażu, Warszawa


Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

 

Jak w temacie - poszukuje osób do wspólnego wynajmu miejsca parkingowego lub garażu w Warszawie. Najbardziej odpowiada mi Mokotów (okolice stacji Pole Mokotowskie, al. Niepodległości), ale równie dobrze garaż może być położony gdzieś wzdłuż linii metra :) 

 

Jeżeli ktoś ma podobny problem jak ja lub ma jakieś bezpieczne miejsce parkingowe i dodatkowy motocykl nie będzie mu przeszkadzał proszę o kontakt ;)

 

 

Pzdr.

 

 

Moje moto rzeczy do sprzedania: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/D1pP/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mam podobny problem :/ Piastów to jednak troszkę za daleko. Mieszkam w Śródmieściu więc w ogóle mam do d... Chętnie wynajęłabym garaż (nie miejsce parkingowe w garażu podziemnym) w miejscu do któego jest łatwy i szybki dojazd z centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż podziemny nie jest dobrym pomysłem, patrz skradzione podejrzane. Z regóły motocykle giną z takich właśnie garaży z tego co wyczytałem w innym wątku więc stanowczo odradzam. Doradzam jak garaż to na posesji i oby nie przeszkadzała maszyna właścicielom. jeśli chodzi o mnie swój jak napisałem w Piastowie znalazłem rozwieszając ogłoszenia napisane odręcznie na słupach i w ciągu paru dni mogłem wybierać. Piszcie po słupach napewno ktoś sie odezwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garaż podziemny nie jest dobrym pomysłem, patrz skradzione podejrzane. Z regóły motocykle giną z takich właśnie garaży z tego co wyczytałem w innym wątku więc stanowczo odradzam. Doradzam jak garaż to na posesji i oby nie przeszkadzała maszyna właścicielom.

Nie przeceniał bym bezpieczeństwa posesji, jak mają ukraść to choćbyś na balkonie trzymał to Ci ukradną. Mam miejscówkę w garażu podziemnym na Targówku przy Radzymińskiej. 3 lata trzymałem moto w "podziemnym" garażu, na poziomie 0, czyli otwierasz drzwi i z ulicy wszystko widać. Wielokrotnie drzwi były zepsute i garaż stał po prostu otwarty, niemal tak jak byś zostawił na ulicy! Nic się nie działo... Może fart a może to, że zawsze gadałem i częstowałem fajkami (czasem 1 zł na piwo)"sąsiadów" :D Wystarczyło przenieść się do garażu na sąsiednią ulicę (poziom -1, nic nie widać) i po tygodniu włamanie! Tylko to, że stały 3 motocykle wspólnie pospinane łańcuchami i nic się nie stało.

Jednym słowem, nieważna gdzie ale ważne jak zabezpieczymy nasze sprzęty. Wolno stojący do niczego nie przymocowany motocykl zawsze będzie łatwą zdobyczą - gdzie by nie stał, nawet na posesji

Jednym słowem, zalecam mocowanie czym się da i do czego się da no i nieodzownie uwzględnić czynnik społeczny i "zaprzyjaźnić" się z okolicznymi łazikami ;)

A wracając do tematu, mam wolne miejsce (podziemny garaż, Radzymińska blisko Łukoil) ale bezpieczeństwa nie gwarantuję! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serwus, również podpinam się z tematem garażu. Czy ktoś z Was poratuje i użyczy (oczywiście za djengi) mej VFRce nieco przestrzeni życiowej? Szczególnie byłoby bajerancko, gdyby był to garaż (nie miejsce postojowe) z możliwością przypięcia moto łańcuchem (tak dla spokoju), czyli jakby było jakieś ustrojstwo do przytwierdzenia się do niego. Lokalizacja - Warszawa rzecz jasna - najbardziej turbo by było, gdyby był to Ursynów Północny lub Wola osiedle Koło - w tych miejscach najczęściej jestem. Oczywiście rozważę wszelkie opcje, jakie się mam nadzieję pojawią :notworthy: . Sęk ju from de małtejn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kogoś zainteresuje:

Górczewska / Ciołka - parking strzeżony, za moto liczą 100 PLN za miesiąc. Ostatnio nawet pytali czy nie znam kogoś chętnego na miejsce(miejsca).

 

Ok, to jest pod chmurą czy pod zadaszeniem parking? Masz jakiś namiar na kogoś decyzyjnego tam? Lokalizacja glanc, tylko podaj więcej szczegółów. Dzięki za info i odzew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaszenia brak.

Na Ciołka jest całkiem spory budynek firmy PUHiT (to jest bodajże Ciołka 12), za tym budynkiem jest ów parking. Najlepiej od razu idź do tego PUHiTu. Jeśli dobrze pamiętam to w pokoju 3 się zajmują między innymi tym parkingiem. Tam wszystko załatwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaszenia brak.

Na Ciołka jest całkiem spory budynek firmy PUHiT (to jest bodajże Ciołka 12), za tym budynkiem jest ów parking. Najlepiej od razu idź do tego PUHiTu. Jeśli dobrze pamiętam to w pokoju 3 się zajmują między innymi tym parkingiem. Tam wszystko załatwisz.

 

Klawo, że jest taka opcja, jakby co wiem gdzie uderzać. Dzięki za wyczerpujące info i pomoc:). Poszukam jeszcze czegoś pod dachem, a jak nie da rady, to jest zawsze opcja. Pozderro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...