Skocz do zawartości

Wynajem miejsca parkingowego/garażu, Warszawa


Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jednośladowcy,

 

Wpadłem tu do Was po poradę w temacie, lub raczej po motywację.

Mam garaż podziemny. Wymiary mniej więcej 10x5m. Wykorzystany jest na materiały budowlane, wykończeniowe i trochę sprzętu sportowego. Jak dotąd nie zebrałem sił, aby zrobić zjazd do garażu. W dodatku żona założyła veto na garaż ("bo zjazd był za stromy" - w jej odczuciu) i zażądała postawienia wiatki, na zewnątrz, na swoje autko. Zatem szukam dodatkowej motywacji do wybrukowania zjazdu i uporządkowania garażu. Motywacji większej niż trzymanie w ciepłym i suchym miejscu jednego samochodu, czyli mojej starej czeskiej skody.

Widząc jednośladowe cacka na ulicach Warszawy wydaje się, że właścicielom powinno zależeć, aby na długie zimowe miesiące nie wystawiać ich na pastwę warunków atmosferycznych. Może zmotywuje mnie możliwość wynajmu... wiec prośba jak na wstepie.

 

Ile miejsca potrzeba na jeden motocykl?

Co potrzeba właścicielowi, aby był zadowolony z wynajmu?

Ile zadowolony właściciel jest skłonny zapłacić?

Na które miesiące szukacie zadaszonego, suchego i ciepłego miejsca?

 

Będę zobowiązany za wskazówki i informacje.

Pozdrawiam, Paweł

Edytowane przez w23b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja poszukuje garażu dla swojej SV-ki,najlepiej mokotów.

aczkolwiek mam taką opcje zimowania moto w Nadarzynie w ogrzewanym garażu na prywatnej posesji(ciągle jest ktos w domu)cena raczej poniżej 100zł-pare moto napewno wejdzie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsca potrzeba na jeden motocykl?

Co potrzeba właścicielowi, aby był zadowolony z wynajmu?

Ile zadowolony właściciel jest skłonny zapłacić?

Na które miesiące szukacie zadaszonego, suchego i ciepłego miejsca?

 

Ad. 1 W sporym uśrednieniu myślę że ok 1,5 metra w szerokości wystarczy. Zależy od motocykla.

Ad. 2 W miarę swobodny dostęp do motocykla ( przyjść, pogłaskać, popatrzeć ;) ), nie za duża odległość od miejsca zamieszkania, jakakolwiek gwarancja bezpieczeństwa.

Ad. 3 hmm, trudno powiedzieć, ale stówka minimum

Ad. 4 listopad - marzec +- 1 miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska.

Wynajmuję garaż na ul.Cybernetyki wjazd od ul.Postępu t.j. dzielnica Mokotów. Garaż ma 16m2 wym. 6mx2.6m. Dojście do garażu jest strzeżone 24 h a garaż oprócz kłódki ma zamek. W tej chwili mam tam mały warsztacik połączony z garażem dla mojego motocykla, ale jak znajdzie się kilku chętnych na dłuższy wynajem, to postaram się przygotować miejsce dla motocykli.Więcej szczegółów podam jak zadzwonicie 668477377.

.

Edytowane przez mr.jazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 W sporym uśrednieniu myślę że ok 1,5 metra w szerokości wystarczy. Zależy od motocykla.

Ad. 2 W miarę swobodny dostęp do motocykla ( przyjść, pogłaskać, popatrzeć ;) ), nie za duża odległość od miejsca zamieszkania, jakakolwiek gwarancja bezpieczeństwa.

Ad. 3 hmm, trudno powiedzieć, ale stówka minimum

Ad. 4 listopad - marzec +- 1 miesiąc

 

Dziękuje bardzo!

 

Ucieszyły mnie odpowiedzi i porady - biorę się za podjazd i porządki.

Cztery moto 2,5mx0.8m się zmieszczą z zapasem. Właściciele będą mieli wystarczająco dużo miejsca, aby podejść z obu stron, bez stresu, że sąsiad im cos przestawi lub urwie.

Dojazd niezły + 4 min piechotą. W połowie drogi GoldGym dla lanserów. 1 min do przyjemnej tawerny z bilardem, piwem i kurczakami. Z bezpieczenstwem też nieźle, bo dom jednorodzinny, monitoring + ochrona + sąsiad czujny jak pies podwójny. Cena wynajmu widzę, że atrakcyjna.

 

 

Zdziwiły mnie jednak pobieżnie wygooglane informacje, że warto wyprowadzać i rozgrzewać moto? Niby po co? Czy zapalanie silnika na parę minut coś daje? Owszem rozgrzanie całego, przejachać - tak mi sie wydaje - 5km. Ale w zimie po śniegu, soli i lodzie, gdy moto może drzemać w ciepłym garażu ?!? Brrrr!

 

Pozdrawiam, życząc pogodnego sezonu jak najdłużej.

Edytowane przez w23b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dziękuje bardzo!

 

Ucieszyły mnie odpowiedzi i porady - biorę się za podjazd i porządki.

(...)

Pozdrawiam, życząc pogodnego sezonu jak najdłużej.

 

 

Uff..

Nie starczyło pieniędzy, aby zrobić zjazd, więc samochody kolejną zimę spędzą na zewnątrz. Starczyło jednak, aby uporządkować garaż i zrobić naprawdę duuużo miejsca. Zmieściło by się bez ścisku ponad osiem moto. Ale nie chcę przekroczyć sześciu, aby właściciele mieli wygodnie i byli spokojni o swoje jednoślady. Garaż jest pod budynkiem jednorodzinnym. Sucho, ciepło, czysto, bezpiecznie. Można będzie (po wcześniejszym umówieniu) wpaść przytulić się do swojego moto. Jeżeli będzie ciepło i sucho, jeżeli pogoda będzie sprzyjająca - dogadamy się - wyprowadzić motocykl na zewnątrz i śmignąć kilka okrążeń - do ul. Przyczółkowej jest ~210m w linii prostej.

W sąsiedztwie przyjemna Tawerna Podróżnika i Gold's Gym - miejsca w których można dbać o formę przez całą zimę. Blisko są też warsztaty mechaniczne, w których są prawdziwi mechanicy a nie wymieniacze modułów.

Cena do uzgodnieni, ale "stówka minimum" zgodnie z otrzymanymi powyżej radami. Umowę wynajmu podpiszemy, więc odprowadzam sumiennie podatek. Skłaniałbym się do wynajmu drożej niż taniej, ale pod mniejszą ilość motocykli niż większą, aby właściciele mieli możliwie najbardziej komfortowo a ja mniej umów do popisywania ;-).

 

Zapraszam do garażu w Wilanowie... e-mail: w23b[malpa]o2.pl

Edytowane przez w23b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko!

 

Jakby ktoś szukał miejsca do zimowania sprzęta na Stegnach (nowa mieszkaniówka przy skrzyżowaniu Sobieskiego/Bonifacego), to zapraszam. Miejsce w garażu podziemnym, stoi tam moj Radian i Wierchowinka, więc przestrzeni jest jeszcze sporo ;) Minusem jest brak mozliwości dorobienia pilota do garażu, ale jakby ktoś miał ochotę wpaść, odpalić, pogłaskać i przytulić (motocykl oczywiście ;) ), to nie ma najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by kogoś interesowało to Praga Pół. na ul.środkowa 2 mogę wcisnąć jeszcze jeden moto miejsce postojowe w garażu podziemnym ochrona 24h trzymam tam samochód motor i skuter ale jeszcze jeden moto by się zmieścił jak by co to kontakt do mnie 604-899-959 T-mobile albo 535-899-959 Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany - w okolicach skrzyżowania Górczewska-Powstańców Śl. odstąpię kawałek miejsca parkingowego na zimę. Miejsce aktualnie stoi puste - ja swoje moto zimuję na drugim końcu Polski, być może niedługo znajdzie się tam z powrotem samochód, ale raczej nie w najbliższym czasie.

Osiedle strzeżone (Górczewska 200), w garażu podziemnym, brama na pilota. Cena 60zł/mc.

 

X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...