Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2011


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i zabrzmi jak zrzędzenie starej baby ale mi osobiście wydaje się że rozwód ducati i rossiego to w tym momencie byłaby najlepsza opcja dla jednej i drugiej strony. Wiem że nie jest to takie proste bo za kontraktami stoją ogromne sumy ale mam przeczucie że z tego dalej nic nie będzie. Tylko poziom wkurwu i napięcia będzie większy a to jeszcze nigdy do niczego dobrego nie doprowadziło.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przez Borowczyka niedzielny wieczór stracił troszkę uroku.

Zapamiętam sobie nazwisko Romano Fenati z Moto3. Zdaję się, że ten szesnastolatek niedługo potężnie namiesza w świecie motocyklowym.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zapierd*** ale jak że sprytnie haha :rolleyes:

Witam.

Może i sprytnie ale nie fair.

Po chamsku zepchnął Luth'ego z toru na krawężnik... Luthi nie miał gdzie się podziać i musiał wyjechać z toru... wg mnie to był faul.

Marquez zna oczekiwania wobec niego, czuje presję i będzie robił wszystko aby temu sprostać. To samo było z sp. Marco. Jeździł bardzo niebezpiecznie i czasami tez faulował...co nie zmienia faktu ,że jest to bardzo widowiskowe i fajnie się to ogląda :D

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Marquez jest świetnym zawodnikiem. Ten chłopak ma ogromny talent myślę że talent na miarę Rossiego ale poczekamy zobaczymy jak potoczy się jego kariera. Zasłużył na mistrzostwo w tamtym roku w klasie Moto2, jeździł niesamowicie i nie widziałem żeby jeździł jakoś niebezpiecznie w tamtym roku (Moto2 jest specyficzną klasę i walka na łokcie to podstawa).

Pokazuje że pomimo takiego młodego wieku jeździ jakby miał jaja jak byk niewypróżniony długi okres :) ;).

Co do Rossiego to zgodzę się że małżeństwo Rossi Ducati to wielki niewypał. Ducat jest specyficznym motocyklem należy go traktować ostro, Rossi musi mieć łagodny motocykl którym będzie płynnie wchodził w zakręty itp. Rossi Yamaha to był idealny duet, choć w tym wieku z takimi młodymi wilkami jak Stonet, Lorek czy Pedrosa nawet na Yamahe byłoby mu ciężko rywalizować.

Wyścigi naprawdę ciekawe, szykuje nam się dużo lepszy sezon niż w tamtym roku.

Mi jakoś pan Borowczyk nie przeszkadzał (dajmy mu szansę to są jego początki a wydaje mi się że się starał- jedynie mi przeszkadzało jak na Hejdena mówił Hajden).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossi miał swoje pięć minut i co umiał to pokazał , chociaż cieszyłbym się jakby wrócił do czołówki , a co do marqueza to na pewno fajnie się to oglądało chociaż jak byłbym na miejscu Luth'ego to bym zabił hahah :angry:

Edytowane przez JACK.

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji Marquez - Luthi to trzeba pamiętać że do kontaktu nie doszło. Luthi za wcześnie zrobił miejsce Marquezowi a ten w swoim stylu podjechał z przodu i zarzucił tyłem. Luthi się wystraszył, zjechał na betony i poleciał za szeroko. Na miejscu Luthiego też bym pianę z pyska puścił, ale w tej sytuacji ciężko obwiniać o to wyłącznie Marqueza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...