Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2011


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak po polsku się nazywa ten wichajster chroniący klamkę hamulca? Hamulochron :) ?

 

http://www.scigacz.p...w,GP,17068.html

 

Czy to nie o tę osłonę właśnie zaczepił się Ben Spies podczas wywrotki - w kwalifikacjach albo treningach, nie pamiętam.

 

Treningów, kwalifikacji i mam nadzieję także wyścigu Moto3.

 

Szkoda, że nie wszystkiego. Artykuł w Motormanii bardzo ciekawy.

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciekawy artykuł na stronie motosport.pl o Rossi i Ducatti. Jest naprawdę ostro.

Moim zdaniem nie ma sensu przerabiania Ducata na Yamahę albo Hondę. Ducatem albo umiesz jeździć albo nie. Ducat ma swoją charakterystykę i tak to powinno zostać. Heyden również sobie z tym nie radzi, prawie 30 sekund straty do lidera między dwoma fabrycznymi zespołami, 1 sekundę straty w kwalifikacjach to jest przecież dramat, przepaść.

Rossi musi to zrozumieć i spojrzeć prawdzie w oczy że nie umie tym jeździć (nie może wszystkich obwiniać wokół).

Przypomnę że jestem jego wielkim fanem to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pewnie polsatowy dyrektor sportowy poczytał wpisy na fejsie :) I bardzo dobrze. Jak się kupiło drogi produkt, to nie ma co oddawać mikrofonu byle komu, panie dyrektorze :)

 

To ten artykuł, bo matmax podał błędną domenę: http://www.motorsport.v10.pl/MotoGP,Valentino,Rossi,zalamany,Nie,potrafie,jezdzic,tym,Ducati,78387.html

 

W czasie rozmowy tuż przed startem reporterowi BBC i Hayden i Burgess powiedzieli, że Vale korzystał z ustawień Hajdena ;) Trudno mi uwierzyć że to Vale czegoś tu nie ogarnia, ale skoro sam Jerry Burgess mówi takie rzeczy to może i tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...