Skocz do zawartości

Niezawodność


Czezwy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Temat wygląda tak jak by pytać "Jak zrobić maluchem pół miliona kilometrów bez remontu?" Są rzeczy których nie da się zmienić, są motocykle które będą się psuły bo taki ich urok. Sposób montażu motocykli z ZSRR tamtych lat daje wiele do życzenia, a i materiały użyte też nie są najlepsze. Musisz się nastawić że gdzieś jadąc trzeba wozić ze sobą różne narzędzia i tyle. Ale bez obrazy, włoszczyzna też nie jest lepsza pod względem awaryjności :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja znalazłem sposób na psującego się ruska. Sprzedałem :sad: i teraz mi żal.

Bo jazda jest/była super. Nawet się bardzo nie psuł, a jeśli już, to tuż przed domem, przed wjazdem do garażu. Nigdy ( no dobra, raz ) z dala od domu. A trochę jeździł. Na kołach Bieszczady, Mazury, dolina Kłodzka z Czechami...

Ale te duperele. Naprawiło się jedno, w międzyczasie same z siebie, bez jeżdżenia popsuły się dwie inne rzeczy.

Ale szkoda, parch miał swój styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób montażu motocykli z ZSRR tamtych lat daje wiele do życzenia, a i materiały użyte też nie są najlepsze. Musisz się nastawić że gdzieś jadąc trzeba wozić ze sobą różne narzędzia i tyle. Ale bez obrazy, włoszczyzna też nie jest lepsza pod względem awaryjności :biggrin:

 

 

Wszystko zalezy od modelu, te ktore szly na front byly specjalnie cechowane i wybierane pod wzgledem jakosci. Motocykl zlozony na takich czesciach na pewno dluzej posluzy jak ten zlozony na czesciach z gownolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich goraco !! jestem tutaj nowy kupilem sobie motocykl IZ 49 i zaczynam go skladac i remontowac... Z tego co tu piszecie wychodzi na to ze popelnilem blad kupujac ten motocykl ze jest awaryjny i bede go non stop naprawial ?? podoba mi sie strasznie i szykuje go na zlote blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich goraco !! jestem tutaj nowy kupilem sobie motocykl IZ 49 i zaczynam go skladac i remontowac... Z tego co tu piszecie wychodzi na to ze popelnilem blad kupujac ten motocykl ze jest awaryjny i bede go non stop naprawial ?? podoba mi sie strasznie i szykuje go na zlote blachy.

 

Tutaj jest temat narzekający (??) na ruskie boxtery. IŻ 49 nijak się do tego nie ima.

Dobry motor kupiłeś, ludzie mówią "niezniszczalny" ale bez przesady. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, kup sobie BMW z wozkiem z lat 50 - 60 tych.

Klimat ruska, tyle ze sie nie psuje :)

 

 

BMW z lat 60-tych nawet, nawet... Tyle że znalezienie z koszem to trudne.

Nawet się zastanawiałem czy dało by się dolepić kosz od parcha, znaczy ruska do BEMki. Ale chyba trudno będzie.

Nawet nie pod względem technicznych, tylko pod względem prawnym. No i napędu na kosz się nie da zrobić :icon_evil:.

A znalazłem nawet fajne R80 Police. Białe, nawet napis POLICE chyba jeszcze jest. Trzeba by było dopisać jeszcze "Zakłady Azotowe" :icon_biggrin: ...

Zobaczymy. Zanim kasa będzie to jeszcze z pięć razy zmienię zdanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...