Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz przykozaczyć maksymalnie, to dowal sobie jakąś g klase od amg :icon_mrgreen: np taką

http://otomoto.pl/mercedes-benz-g-55-amg-g...-C17335071.html

 

nie wiem czemu, ale ku**ewsko mi się te auta podobaja :] ostatnio na drodze do poznania lecąc jakieś 120 km/h zjechałem szanownemu panu w g500. Nieźle się zdziwiłem, jak lodówka na kółkach zniknęła po kilku sekundach za horyzontem. Gdyby było mnie stac, kupiłbym starszą furkę za 100 tys i cieszył się jazda, gklasa ma klimat i to od 30 lat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz przykozaczyć maksymalnie, to dowal sobie jakąś g klase od amg :icon_mrgreen: np taką

http://otomoto.pl/mercedes-benz-g-55-amg-g...-C17335071.html

 

nie wiem czemu, ale ku**ewsko mi się te auta podobaja :] ostatnio na drodze do poznania lecąc jakieś 120 km/h zjechałem szanownemu panu w g500. Nieźle się zdziwiłem, jak lodówka na kółkach zniknęła po kilku sekundach za horyzontem. Gdyby było mnie stac, kupiłbym starszą furkę za 100 tys i cieszył się jazda, gklasa ma klimat i to od 30 lat ;]

 

 

G to klasa sama dla siebie, jest to samochod niezniszczalny i jedyny w swoim rodzaju, tylko dla koneserow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budżecie, i tak nie wielkim procencie jego wykorzystania na sam zakup auta, to wolałbym np takie coś: http://moto.allegro.pl/chevrolet-camaro-3-...1458044536.html

A resztę kaski przeznaczyłbym na dopieszczenie i odświeżenie oryginalnego wyglądu, oraz delikatne dopracowanie zawiasu, hebli, może udałoby się coś więcej uzyskać z serducha i poprawiłbym gdułę jakimś rozsądnym wydechem ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby cena byla inna to kazdy smark mialby takiego mercedesa

 

W zeszlym roku wiedzialem takiego G i z tego co mial na klapie mozna bylo wywnioskowac ze to Brabus V12 turbo.

Dokładnie.

 

W Rosji czy Japonii to Mafia tylko Sklasami i Gklasami(nie mylić z GLem! :evil: ) lata. No i jeszcze Lexusami.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Cadillac Fleetwood? :biggrin: Z żółtymi blachami już. W gazecie ostatnio widziałem takiego za 25k bodajże.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej przejażdżki warto nap**dalać rowerem cały miesiąc. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zwłaszcza 400 CDI ich niezniszczalne skrzynie w automacie:)

 

 

Fakt, te skrzynie nie sa wstanie zniesc momentu generowanego przez serducho V8. Ale to juz jest bardzo wysoka polka, zobacz zwykle G w manualu, sa nie do zabicia.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Rosji czy Japonii to Mafia tylko Sklasami i Gklasami

 

Skoncz pie**olic dzieciaku.

A Ciebie co uraziło dzieciaku? Mówie jak jest, nikt nie kupuje Sklasy czy Gklasy, "bo mu się podoba".

To są najbrzydsze pancerne kloce dekady.(które niektórzy wręcz kochają :flesje: )

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...